Sławomir Peszko świętuje z drużyną wygrany mecz. Piłkarze bawili się w ekskluzywnej sali. Były szalone tańce i śpiewy

Sławomir Peszko razem z drużyną świętował wygrany mecz, dzięki któremu Wieczysta Kraków awansowała do finału Regionalnego Pucharu Polski, w którym zmierzy się z Cracovią. Piłkarz pokazał na swoim Instastory, jak piłkarze bawią się po godzinach.

Sławomir Peszko może pochwalić się już dwudziestoma kolejnymi meczami ze strzeloną bramką. W środowym półfinale Regionalnego Pucharu Polski na szczeblu rejonu Karków dwukrotnie trafił do siatki Hutnika II. Wieczysta Kraków, do której od czerwca 2020 roku należy Peszko, świętowała zwycięstwo w ekskluzywnym hotelu w Krakowie. Piłkarz grający na pozycji pomocnika wszystko pokazał na swoim Instagramie.

Zobacz też: Sławomir Peszko dostał filmik z szatni od Lewandowskiego i... wrzucił go na Instagram. Nagranie robi furorę w sieci

Sławomir Peszko świętuje z drużyną wygrany półfinał Regionalnego Pucharu Polski

Wieczysta Kraków pokonała we wczorajszym spotkaniu Hutnik II Kraków 8:3 i awansowała do finału rozgrywek. Swój sukces piłkarze zaczęli świętować już w szatni, gdzie wnosili radosne okrzyki i bawili się przy piosence "Freed from desire" z repertuaru Gali. Szczęśliwy Sławomir Peszko, który podczas spotkania nie przerwał swojego ciągu meczów ze strzelonymi bramkami, zapowiedział na Instastory oficjalną część świętowania:

Dwie brameczki, dwie asysty, a teraz bal - czytamy przy zdjęciu udostępnionym w relacji.
 

Zobacz też: Sławomir Peszko opowiedział nam o żonie, która nie lubi blasków fleszy. Wiemy też, z kim wyskoczyłby na piwo [TYLKO U NAS]

Drużyna celebrowała zwycięstwo w sali bankietowej Cristal Palace w Krakowie. Na nagraniach widzimy elegancko zastawione stoły, ozdobione białymi kwiatami. Zawodnicy, niczym jeden mąż, zerwali się z siedzeń do tańca w rytm słyszanej już we wcześniejszym nagraniu piosenki włoskiej wokalistki. Dumni piłkarze radośnie wykrzykiwali refren utworu, który stał się chyba symbolem ich wczorajszego zwycięstwa.

Zobacz wideo Sławomir Peszko z drużyną świętują sukces

Zobaczcie nagranie, na którym piłkarze świętowali swój sukces. Chcielibyście tam być?