"Królowe życia". Conan zdał maturę. Dagmara Kaźmierska podarowała mu luksusowy prezent. "Łoo, jak ta lala!"

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła widzów programu "Królowe życia". Celebrytka zdecydowała się sprawić synowi luksusowy samochód. I to tylko za zdaną maturę.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Zadebiutowała w mediach dobre kilka lat temu, gdy na antenie TTV pojawiło się reality-show "Królowe życia". Zabawna, szczera i lekko wulgarna blondynka szybko zyskała sympatię widzów i stała się tym samym najbardziej lubianą postacią produkcji. Ponadto celebrytka nie stroni od kontrowersji i nie ukrywa, że jej oczkiem w głowie jest również dobrze znany z programu syn, Conan. To właśnie dla niego zdecydowała się na hojny prezent. Conan za zdaną maturę dostał od mamy... Mercedesa.

Zobacz: Koszule idealne na maturę!

Dagmara Kaźmierska podarowała Conanowi Mercedesa

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Dagmara pochwaliła się wynikami maturalnymi syna. Conan dostał się na jeden z  najtrudniejszych kierunków studiów- medycynę. Nic więc dziwnego, że dumna mama postanowiła nagrodzić 19-latka. Dagmara zdecydowała się kupić Conanowi samochód - Mercedesa w białym kolorze. Oczywiście wszystko wydarzyło się na "oczach" kamer.

Może być? - powiedziała Kaźmierska, pokazując nowe auto.
Może być?! Łoo, jak ta lala! - odparł Conan.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska screen Player

Conan nie krył wzruszenia i przyznał, że prezent go zaskoczył. Następnie Dagmara wyznała, czemu zdecydowała się właśnie na taki prezent.

On już dostał nauczkę. Był tak długo bez samochodu, że już teraz nie będzie tak szarżował. Kupiłam, jakie kupiłam. Co prawda on wolał jakąś sportową osobówkę, ale bałam się, bo nie jest jeszcze takim doświadczonym kierowcą, za jakiego się uważa. I po prostu obawiałam się, że takie auto, które mu się podobało, na pewno byłoby mniej bezpieczne od tego, które dostał ode mnie - powiedziała w programie "Królowe życia".

Dagmara Kaźmierska, ConanDagmara Kaźmierska, Conan screen Player

Dagmara Kaźmierska nie zdradziła jeszcze, na jakiej uczelni Conan rozpocznie naukę, jednak myślimy, że to jedynie kwestia czasu.

A wy co dostaliście od rodziców po zdanej maturze?

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.