Agata Buzek i Jacek Braciak planują ślub. "Dojrzała już, by ponownie zmienić stan cywilny"

Agata Buzek i Jacek Braciak są razem od prawie trzech lat. Wygląda na to, że postanowili sformalizować swój związek.

Jacek Braciak i Agata Buzek starają się chronić swoje życie prywatne. Długo nie potwierdzali medialnych rewelacji o ich związku, a jako para zadebiutowali na czerwonym dywanie dopiero w lutym 2019 roku, na premierze filmu "Córka trenera". Aktor w wywiadzie udzielonym rok temu tygodnikowi "Wprost" przyznał, że stara się nie przejmować śledzącymi go paparazzi oraz nie zamierza podsycać plotek na temat swojego związku z Buzek.

Zobacz też: Jacek Braciak został zapytany o związek z Agatą Buzek. Jego odpowiedź? Obszerna, lecz tajemnicza

Agata Buzek i Jacek Braciak planują ślub

Okazuje się, że relacja Jacka i Agaty weszła w nowy etap. Jak podaje "Na żywo", aktorska para planuje się pobrać:

Jacek ma wbrew pozorom dość tradycyjny stosunek do rodziny. Podobnie Agata, która dojrzała już, by ponownie zmienić stan cywilny - stwierdził informator gazety.

Aktorzy są już razem blisko trzy lata. W ich związku nie brakowało jednak spięć i konfliktów, a jeden z nich prawie zakończył się rozstaniem. Uczucie na szczęście okazało się silniejsze niż spory.

Bywali bliscy zerwania, właściwie się ze sobą rozstali, a jednak po chwili do siebie wrócili, nie potrafili inaczej. To bardzo skomplikowany związek, pełen kłótni i awantur. Zazwyczaj wywołuje je Agata. Ale Jacek nie przeżywa ich za mocno. Jest nią całkowicie zafascynowany – zdradził znajomy pary.

Zobacz też: Agata Buzek i Jacek Braciak byli bliscy rozstania. Znajomi obawiają się o przyszłość ich związku

Aktorka 14 lat temu wyszła za mąż za informatyka, którego poznała na Ukrainie w trakcie pomarańczowej rewolucji. Informacje o rozwodzie pary pojawiły się w maju 2018 roku. Jacek Braciak był żonaty z Iloną, z którą doczekał się dwóch córek. Po rozwodzie w 2002 roku związał się z Mają Hirsch, z którą ma 16-letnią córkę Marię.

Myślicie, że Jacek i Agata poinformują swoich fanów o zmianie stanu cywilnego?

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu