Kuba Wojewódzki nabija się z Fabijańskiego. Aktor odpowiada: Najpierw cię opluje, potem zaprosi do programu, żeby znowu opluć

Kuba Wojewódzki w najnowszym felietonie nie oszczędził Sebastiana Fabijańskiego. Aktor nie pozostał mu dłużny.

O Sebastianie Fabijańskim ostatnimi czasy jest głośno, ale nie ze względu na jego role, a bogate życie rodzinne i nowe pasje. Przypomnijmy, że aktor 10 września po raz pierwszy został ojcem. Jeśli chodzi o życie zawodowe, to Fabijański również nie może narzekać na nudę. Na początku tego roku mówiło się o jego karierze hip-hopowej, a ostatnio wyszło na jaw, że mężczyzna jest również malarzem, czym chętnie chwali się na Instagramie. Jak się okazuje, Kuba Wojewódzki nie do końca podziela entuzjazm swojego kolegi z show-biznesu. 

ZOBACZ TEŻ: Maffashion zabrała głos w sprawie sprzedaży apartamentu Sebastiana Fabijańskiego. Co z budową jej domu?

Kuba Wojewódzki nabija się z Sebastiana Fabijańskiego

Kuba Wojewódzki od ponad 10 lat prowadzi swoją kolumnę w tygodniku "Polityka", gdzie w ironiczny sposób komentuje najnowsze rewelacje dotyczące rodzimego show-biznesu. W najnowszym wydaniu oberwało się Sebastianowi Fabijańskiemu.

Sebastian Fabijański - aktor oraz artysta hiphopowy na umowę zlecenie - został malarzem. Twórca wyznał, za jaką kwotę sprzedał swój pierwszy obraz. To 3,5 tys. zł. Ujawnił też swój proces twórczy: Jest płótno, jest farba. Bardzo bliski ekspresją do innego nurtu: Jest alkohol, jest impreza - napisał Wojewódzki. 

Nie trzeba było długo czekać, aż "żarcik" trafi do aktora. Sebastian Fabijański odniósł się do słów Wojewódzkiego u siebie na Instagramie.

Kuba to spersonifikowany przykład ambiwalencji. Najpierw cię opluje, a potem zaprosi do programu, żeby tam znowu opluć, ale przecież właśnie to w nim kochamy, prawda? Chyba mu coś namaluję - odpowiedział Fabijański. 

Sebastian FabijańskiSebastian Fabijański instagram.com/sebastian.fabijanski.official

Myślicie, że czeka nas nowy konflikt w show-biznesie? 

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki został zapytany o zaproszenie Patryka Vegi do programu. Reżyser nie będzie zadowolony z odpowiedzi

Zobacz wideo Maffashion pokazała, jak Sebastian Fabijański składał dziecięcy wózek