Julia Wróblewska o swoim zdrowiu psychicznym: Nie będzie cudownego ozdrowienia

Julia Wróblewska zdecydowała się na szczere wyznanie. Na swoim instagramowym profilu aktorka podzieliła się z fanami informacją na temat depresji, z którą przyszło jej się mierzyć.

Julia Wróblewska to aktorka młodego pokolenia, która bardzo wcześnie rozpoczęła karierę. Widzowie pokochali ją za rolę Michaliny filmie w "Tylko mnie kochaj". Obecnie pojawia się nie tylko w filmach, ale też w serialach telewizyjnych. Ponadto tańczy i prowadzi własnego bloga.

Zobacz wideo

Jak się okazuje, życie 22-latki nie jest usłane różami, a młoda aktorka zmaga się z zaburzeniem psychicznym, z którym związane są nawracające stany depresyjne.

Zobacz też: Julia Wróblewska przechodzi poważny kryzys. "Jest bardzo źle. Nie chcę pokazywać się Wam w takim stanie". Co się dzieje?

Julia Wróblewska podjęła się leczenia

Od pewnego czasu aktywność Julii w mediach społecznościowych znacznie spadła. Fani nie kryją, że się martwią, a aktorka coraz częściej zdradza szczegóły kryzysu. Niedawno zdobyła się na szczere wyznanie. 

Zobacz też: Dawno niewidziana Karolina Malinowska i Marieta Żukowska na wspólnym śniadaniu. Obie prawie całe na biało

Już trochę lepiej, musiałam przejść różne emocje i stany, które się we mnie działy, otrzymałam pomoc, która dużo mi dała. Mam już plan na dalsze leczenie, dość intensywne, to będzie duży i odważny krok w moim życiu. Ale póki wszystkiego nie potwierdzę, to nie chcę Wam jeszcze mówić. Jak już będzie to pewne, opowiem Wam jak to będzie wyglądać, dlaczego chciałabym przejść coś takiego i co może mi to dać. Póki co jestem dużo stabilniejsza niż jakiś czas temu. Wciąż jestem lekko odrętwiała i nie mam za dużo energii, ale jest lepiej. Potrzebuję po prostu czasu na regenerację - napisała na Instagramie.
 

Julia Wróblewska przyjmuje antydepresanty, gdyż zmaga się z zaburzeniem o objawach podobnych do depresji. Jak przyznała w jednym z komentarzy, problem pojawił się już kilka lat temu, a terapia potrwa długo.

Nie będzie cudownego uzdrowienia, nie ma go już od kilku lat i przez kilka najbliższych, póki nie przejdę całej terapii nie będzie. Lepsze momenty w życiu nie unieważniają choroby - napisała.

Zobacz też: Julia Wróblewska trafiła na SOR z silnymi bólami brzucha. Aktorka czekała 19 godzin na diagnozę. "Chyba się wypiszę"

Przypomnijmy, że gwiazda "M jak miłość" ma za sobą rozstanie z chłopakiem, które mocno przeżyła. Krzysztof wspierał ją w trudnych chwilach, jednak oboje mieli odmienne plany na życie i z czasem przestali się dogadywać w wielu kwestiach.