Rafał Zawierucha zaszalał z fryzurą. Postawił na warkoczyki afrykańskie. Takie same miał kiedyś David Beckham

Rafał Zawierucha w poniedziałek pojawił się na premierze filmu "Banksterzy". Aktor zaskoczył niemałą metamorfozą. Spójrzcie na jego włosy.

Rafał Zawierucha na ekranach zadebiutował już dawno, jednak w mediach głośniej się o nim zrobiło niespełna dwa lata temu, gdy wystąpił w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu w Hollywood". Zagrał tam Romana Polańskiego. Mimo że jego rola była dość mała, to i tak wystarczyła, aby na dobre ugruntować jego pozycję na mapie polskiego show-biznesu. Sam zainteresowany nie wzbudza większych emocji swoimi stylizacjami, jednak tym razem stało się nieco inaczej, a to wszystko za sprawą jego niecodziennej fryzury. 

ZOBACZ TEŻ: Rafał Zawierucha poprawił Wojewódzkiego, który znów zaliczył wpadkę. "Moi rodzice w Kielcach założyli rodzinny dom dziecka"

Rafał Zawierucha w warkoczykach 

Na początku nowego milenium wśród mężczyzn modne były warkoczyki afrykańskie. Z pewnością pamiętacie Davida Beckhama, który właśnie w takiej fryzurze paradował po boisku i czerwonych dywanach. Było to ponad 17 lat temu, jednak jak się okazuje, moda wraca. A na pewno w przypadku Rafała Zawieruchy, który właśnie tak zdecydował się zaprezentować na poniedziałkowej premierze. Możemy domniemać, że taka stylizacja fryzury jest jedynie charakteryzacją do nowego filmu, w którym gra aktor, jednak nigdy nie możemy być pewni, czy nie zdecydował się na takie warkoczyki na stałe. Pewnie już niedługo się tego dowiemy. 

Rafał Zawierucha, David BeckhamRafał Zawierucha, David Beckham KAPIF/EAST NEWS

Więcej zdjęć Rafała Zawieruchy zobaczycie u nas w galerii. 

A wam jak Rafał Zawierucha podoba się w takim wydaniu? Podobny do Davida Beckhama? 

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, kim jest dziewczyna Rafała Zawieruchy. Łączy ich nie tylko miłość, lecz także wspólna pasja

Zobacz wideo Rafał Zawierucha na imprezie z twórcami "Parasite"
Więcej o: