"The Four. Bitwa o sławę". Dagmara Czechura ze łzami o koszmarze w USA. "Od podpisania kontraktu wszystko się zaczęło"

W najbliższym odcinku programu "The Four. Bitwa o sławę" bliżej poznamy Dagmarę Czechurę, która wystąpi jako pierwsza po wiosennym zawieszeniem show. Jej muzyczna przeszłość nie należało do łatwych.

Program "The Four. Bitwa o sławę" wystartuje już w najbliższy piątek, po miesiącach przerwy. Przypomnijmy, że wiosną po tygodniach poszukiwań jury wybrało cztery osoby, które zajęły "najgorętsze krzesła tego roku". Sami Harb, Sabina Jeszka, Kuba Krupski i Karolina Leszko są gotowi na zrobienie wielkiej muzycznej kariery, ale nie mogą być pewni swojej pozycji. Już niedługo pojawią się kolejni kandydaci, którzy powalczą o fotel.

"The Four. Bitwa o sławę". Pierwsza uczestniczka

W pierwszym odcinku poznamy bliżej niezwykle barwną osobę. To Dagmara Czechura, która zawalczy o miejsce w fotelu Wielkiej Czwórki. Młoda wokalistka ma bardzo barwną przeszłość, zaś jej pełną historię usłyszymy w najbliższy piątek.

Dagmara Czechura znaczną część życia spędziła za oceanem. Od czterech lat związana jest z hollywoodzkim producentem muzycznym. Podczas pierwszego odcinka wyemitowanego po przerwie opowie, jak wygląda show-biznes w Stanach Zjednoczonych. Nie jest tak kolorowo, jakby mogło się wydawać.

Była to dla mnie ogromna szansa i ogromne przeżycie. Podpisałam kontrakt na trzy lata i w momencie podpisania kontraktu wszystko się zaczęło - mówi Dominika łamiącym głosem.

Cały materiał możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo "The Four. Bitwa o sławę". Dagmara Czechura opowiedziała, jak wygląda show-biznes za oceanem

Dagmara Czechura od zawsze marzyła o karierze. Z muzyką związana jest od najmłodszych lata, dlatego gdy pojawiła się możliwość zabłyśnięcia na scenie, długo się nie zastanawiała. W 2015 roku poznała hollywoodzkiego producenta muzycznego, który zaproponował jej kontrakt po występie w międzynarodowym talent show "Aim2Fame". Tak rozpoczęła się jej historia.

"The Four. Bitwa o sławę". Kiedy będzie w telewizji?

16 października o godzinie 22:10 "The Four. Bitwa o sławę" wraca na antenę Polsatu. Stacja pokaże cztery odcinki zrealizowane przed pandemią koronawirusa oraz finał na żywo. Po emisji czwartego odcinka widzowie będą mogli głosować za pomocą strony internetowej na swoich faworytów, którzy w którymś momencie programu utracili fotel Czwórki.

Więcej o:
Copyright © Agora SA