Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie 26-letniej pielęgniarki. Efekt wow! Kuchnia jak z luksusowego apartamentu

W drugim odcinku programu "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota zadbała o mieszkanie 26-letniej pielęgniarki ze Szczecina. Wnętrza są nie do poznania!

Za nami już drugi odcinek nowego programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Tym razem córka Katarzyny Grocholi postanowiła pomóc 26-letniej Julce - pielęgniarce oddziału ratunkowego szczecińskiego szpitala. Ponure wnętrza zamieniły się w barwną i przytulną przestrzeń, do której aż chce się wracać po ciężkim dniu w pracy.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota wyremontowała mieszkanie pielęgniarki

W kolejnym odcinku Dorota Szelągowska zaskoczyła bohaterkę po jej dyżurze w szpitalu. Julka ma 26 lat i jest bez pamięci zakochana w swojej pracy. To właśnie w niej spędza większość czasu i otwarcie mówi o tym, że jej życie to praca.

'Totalne remonty Szelągowskiej''Totalne remonty Szelągowskiej' mat. prasowe

Kawalerka Julki ostatnią renowację przeszła jakieś 30 lat temu. Ma natomiast ogromny potencjał – wysokie sufity i piękne okna. Dorota Szelągowska miała niełatwe zadanie, ale efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania młodej pielęgniarki.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Dorota Szelągowska miała wypadek na planie programu. "Wysunął mi się dysk, więc nie mogłam chodzić"

Sporą metamorfozę przeszła kuchnia. Mdłe kolory zostały zastąpione piękną butelkową zielenią. Dorota zadbała o to, aby Julka miała dużo miejsca na przechowywanie zastawy stołowej i sprzętów kuchennych. Nie zabrakło także modnych dodatków w postaci obrazów.

'Totalne remonty Szelągowskiej''Totalne remonty Szelągowskiej' mat. prasowe

Więcej zdjęć przed i po znajdziecie w naszej galerii. A o wzruszającej metamorfozie z pierwszego odcinka przeczytacie TUTAJ.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska zaprojektowała sobie mieszkanie