Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem. Internauci: Trzecie dziecko? Trenerka w opisie rozwiała wątpliwości

Anna Lewandowska na Instagramie zapozowała z ciążowym brzuszkiem i błyskawicznie wywołała falę pytań o kolejną ciążę. Co na to trenerka?

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córek - trzyletniej Klary oraz Laury, która przyszła na świat w maju tego roku. W mediach społecznościowych trenerka chętnie dzieli się z obserwatorami treściami dotyczącymi macierzyństwa i często pokazuje na Instagramie swoje pociechy. 

Zobacz wideo

Lewandowscy to bez wątpienia małżeństwo, które odniosło sukces. Oboje mają liczne osiągnięcia, które przyniosły im uznanie, sławę i pieniądze. Również prywatnie doskonale sobie radzą, a każdą wolną chwilę poświęcają Klarze i Laurze. Nic więc dziwnego, że zadawane są pytania o plany względem kolejnego dziecka. Szczególnie, jeśli pojawiają się pewne podejrzenia.

Anna Lewandowska zapytana o kolejne dziecko

Na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym wyraźnie widać ciążowy brzuch. Zanim fani przeczytali opis fotografii, zdążyli się już ucieszyć szczęściem Lewandowskich. Jak się okazało, "Lewa" postanowiła jedynie powspomnieć minione chwile. 

Lubię wracać do tego etapu mojego życia. To był świadomie spędzony czas - napisała w poście Ania.
 

Mimo to pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy dotyczących trzeciej ciąży Anny Lewandowskiej. Obserwatorzy byli wyraźnie zaskoczeni, a przez chwilę nawet przekonani, że żona piłkarza spodziewa się kolejnego dziecka.

Już myślałam, ze jesteś w trzeciej ciąży.
Omg przestraszyłam się, że znowu czyjąś ciąże przegapiłam, jak u Maff.
Będzie Pani miała trzecie dziecko? - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że Anna Lewandowska odpowie na komentarze internautów?