Żona Marcina Mroczka przeszła sporą metamorfozę. Została blondynką. "Petarda! Zdecydowanie na plus"

Marlena Muranowicz postanowiła zaszaleć ze zmianą wizerunku. Żona Marcina Mroczka została blondynką.

Marcin Mroczek dosyć często dzieli się zdjęciami ze swoją piękną żoną w mediach społecznościowych. Razem z Marleną tworzą zgrane małżeństwo od 2013 roku, a w ciągu tych siedmiu lat na świecie pojawiło się dwóch synów - czteroletni Ignacy oraz trzyletni Kacper. Fani aktora znanego z serialu "M jak miłość" przyzwyczaili się do wizerunku Muranowicz, która od wielu lat zdecydowanie stawiała na ciemny kolor włosów. To się jednak zmieniło, a Marlena wygląda zniewalająco!

Zobacz wideo Żona Marcina Mroczka przeszła metamorfozę i jest teraz blondynką

Żona Marcina Mroczka została blondynką

Marlena Muranowicz przez lata była wierna włosom w odcieniu brązu. Najwidoczniej menedżerka swojego męża poczuła chęć zmiany i przefarbowała się na ciemny blond. To był dosyć odważny krok, jednak po najnowszych zdjęciach zdecydowanie można powiedzieć, że jak najbardziej udany. Marlena przyznała, że długo marzyła o takim kolorze włosów.

Kobieta zmienną jest. Tak to sobie właśnie wymarzyłam! Podoba wam się? - podpytała internautów.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marcin Mroczek pakuje i pozuje do zdjęcia na siłowni. Spójrzcie tylko na jego żonę. Teraz widać, kto więcej ćwiczy

 

Nie zdziwiliśmy się, kiedy zajrzeliśmy do sekcji komentarzy. Obserwatorzy Muranowicz byli zgodni i zalali ją falą komplementów.

Petarda! Zdecydowanie na plus.
Pięknie! Mega mi się podoba.
Ogień. Bardzo, bardzo pięknie! - zachwycali się.

Sam Marcin Mroczek jeszcze nie skomentował zdjęć żony. Myślicie, że on również jest zauroczony zmianą?

NIE PRZEGAP: Marcin Mroczek z żoną wybrali się na wesele. Ich stroje? Przepiękne! Uwagę zwraca jednak coś innego. "Żonka podobna do tej serialowej"