Julia Wieniawa została ambasadorką znanej marki. Współpracę promuje odważne zdjęcie

Zalando, wiodąca w Europie platforma modowa i lifestyle'owa, przedstawia nową ambasadorkę w Polsce: Julię Wieniawę. Aktorka, piosenkarka i influencerka inspiruje stylem wiele osób, a swoją działalnością i zaangażowaniem w realizowane projekty udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia w Polsce. Sławę przyniosła jej rola Pauliny w serialu "Rodzinka.pl" oraz Ady Michalskiej w serialu "Zawsze warto". Aktorka stworzyła wiele postaci pierwszo- i drugoplanowych w serialach, na deskach teatrów, a także w produkcjach filmowych. Jej pasją jest śpiew - poza działalnością aktorską z sukcesami rozwija się muzycznie i ma na swoim koncie kilka singli.

Artystka pomimo młodego wieku została dwukrotnie wyróżniona w rankingach "Forbes Women". W 2019 roku była najmłodszą wśród wpływowych Polek, a w 2020 roku zdobyła czwarte miejsce na liście Top10 Marek Osobistych Polskich Kobiet. Mimo spektakularnych sukcesów Julia Wieniawa cały czas się rozwija - fani mogą podziwiać jej zmagania i talent w programie rozrywkowym "Taniec z Gwiazdami". W 2020 roku założyła również markę kosmetyków do makijażu i pełni rolę dyrektorki kreatywnej. Jej działania i styl są inspiracją dla dziewczyn i kobiet w różnym wieku. Każdego dnia jej konto na Instagramie obserwuje ponad 1.7 milionów zaangażowanych fanów

Julia Wieniawa z kolejnym sukcesem na koncie

W sezonie jesień/zima 2020 Julia Wieniawa łączy siły z Zalando. Jako ambasadorka, Julia zainspiruje klientów Zalando do odkrywania własnego stylu, podzieli się z nimi swoimi rekomendacjami dotyczącymi szerokiego asortymentu platformy i zaprezentuje ulubione sezonowe trendy.

Najbardziej lubię w modzie to, że pozwala mi się zmieniać. Tworzę stylizację w zależności od nastroju, samopoczucia czy okazji. Cieszę się, że jako ambasadorka Zalando mogę inspirować innych do zabawy stylem i odkrywania ulubionych trendów  - mówi Julia Wieniawa.

Współpracę promuje sesja zdjęciowa. Zdjęcia obejrzycie w galerii artykułu.