Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Potwierdziła sama księżniczka Charlotte. "To chłopiec!"

William i Kate prawdopodobnie spodziewają się kolejnego dziecka. Wieścią podzieliła się ich córka, księżniczka Charlotte. Zdradziła też płeć najmłodszego członka rodziny.

O ciąży księżnej Kate zagraniczne media donoszą średnio raz w miesiącu. Tym razem powołano się jednak na bardzo wiarygodne źródło. Jak się okazuje, ciążę mamy potwierdziła znana ze swojej śmiałości i otwartości księżniczka Charlotte. Przy okazji wygadała się w kwestii płci dziecka.

Zobacz: Bielizna ciążowa na Avanti24.pl

Zobacz wideo

Jak podaje "New Idea", mała buntowniczka nie ucieszyła się na wieść o braciszku, a na jej twarzy pojawił się wymowny grymas.

Księżna Kate jest w stanie błogosławionym?

Narodziny "royal baby" to zawsze wielkie wydarzenie, które obserwuje cały świat. Gdy tylko pojawia się informacja na temat ciąży, wszyscy dociekają szczegółów, zanim jeszcze cokolwiek zostanie oficjalnie potwierdzone. W tym wypadku możemy mówić o niemal całkowitej pewności. Wygląda na to, że niebawem świat obiegnie informacja na temat kolejnego dziecka pary. 

Według najnowszych doniesień księżna Kate i książę William spodziewają się czwartego dziecka. Okazuje się, że będzie to chłopiec.

To chłopiec!” – czytamy w nagłówku „New Idea”.

Autor artykułu zwrócił uwagę nie tylko na słowa księżniczki, ale również na fakt, że księżna wybiera ostatnio wygodne, luźne kreacje, które rzekomo mają ukryć jej ciążowe krągłości.

Te sukienki sprawdzą się idealnie w czasie ciąży!

Powołuje się także na wykonane niedawno zdjęcia ze spotkania z Davidem Attenborough. Kate często obejmowała swój brzuch. Kolejnym dowodem na to, że księżna jest w stanie błogosławionym, mają być doniesienia mediów o jej nienajlepszym samopoczuciu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.