Katarzyna Cichopek już udekorowała taras na Halloween. Internauci docenili jesienne ozdoby. "Uwielbiam taki klimacik"

Prowadząca program "Pytanie na śniadanie" kolejny raz pokazała efekty swojej "designerskiej pracy". Ozdobiła taras halloweenowymi akcesoriami i pozwoliła sobie na krótki odpoczynek.

Katarzyna Cichopek uwielbia pokazywać na profilu na Instagramie swoje przytulnie urządzone mieszkanie. Szczególnie dużo energii poświęciła na zagospodarowanie tarasu. To tam prowadząca "Pytanie na śniadanie" spędza wiele chwil z rodziną i prowadzi swój domowy ogródek. Przestrzeń udekorowana jest wiklinowymi koszami, a ważną częścią wystroju są drewniane skrzynie, w których rosną kwiaty. Aktorka niedawno pokazała taras po jesiennym przemeblowaniu i jednym zdjęciem przeniosła fanów do słonecznej Toskanii. 

Zobacz też: Katarzyna Cichopek zadbała o jesienny wystrój tarasu. "To Toskania? Szacun za kwiaty"

Katarzyna Cichopek pochwaliła się wystrojem tarasu na Halloween

Okazuje się, że to nie koniec zmian w przestrzeni do relaksu. Gospodyni "Pytania na śniadanie" na dobre poczuła w sobie zew "jesieniary" i przystroiła taras halloweenowymi ozdobami. Pojawiły się dynie, plecione lampiony oraz wrzosy w doniczkach. Nie zabrakło także akcesoriów umilających wypoczynek. Na zdjęciu widać fragment podwieszanego fotela oraz stoliczek i krzesło, na którym wypoczywa zadowolona aktorka.

 

Fani docenili designerskie zapędy Cichopek, lecz szczególną uwagę zwrócili na przepiękny widok z tarasu:

Skąd są tak piękne widoki?
Ale ci dobrze, Kasiu.
Uwielbiam taki klimacik.

Zobacz też: Cichopek chwali się leniwym dniem. Internautka oburzona: A co z obiadem, dziećmi? Aktorka szybko ją zgasiła

Trzeba przyznać, że trochę zazdrościmy Kasi tarasowego wypoczynku. Wy też chcielibyście odprężyć się wśród jesiennych darów natury?

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?