Mąż Pink uczy ich kilkuletnie dzieci strzelać. Pokazał w sieci szokujące zdjęcia. Reakcja internautów zastanawia

Partner piosenkarki pokazał na swoim Instagramie, jak uczy dzieci obsługiwać broń palną. "Nie ma lepszego dźwięku niż kula wystrzelona z pistoletu twoich dzieci" - przyznał podekscytowany.

Pink to z pewnością jedna z tych gwiazd, które znane są nie tylko z brylowania na ściankach, ale także z sukcesów zawodowych. Piosenkarka ma na swoim koncie dziewięć albumów studyjnych, a warstwę kurzu musi ścierać z aż trzech nagród Grammy. Ostatnio o wokalistce zrobiło się głośno z mało radosnego powodu. Artystka zmagała się z koronawirusem, a w obszernym instagramowym wpisie opowiedziała o swojej walce z patogenem i przy okazji skrytykowała władze Stanów Zjednoczonych.

ZOBACZ TEŻ: Pink miała koronawirusa i opowiedziała o swojej walce. "Ta choroba jest poważna i prawdziwa"

41-latka spełnia się nie tylko jako piosenkarka, ale także jako mama mama 9-letniej Willow Sage Hart i 3-letniego Jamesona Moona. Razem ze swoim mężem Careyem Hartem, zawodnikiem freestyle’u motocrossowego, tworzą zgrany duet i sprawnie dzielą się rodzicielskimi obowiązkami. Okazuje się, że ukochany Pink ma dość kontrowersyjne sposoby na spędzanie czasu ze swoimi latoroślami.

Mąż Pink uczy swoje kilkuletnie dzieci strzelać

Mężczyzna pokazał na swoim Instagramie, jak uczy swoje dzieci strzelać. Willow ma na uszach wygłuszające słuchawki i niemal jak profesjonalistka celuje bronią do tarczy. Mały Jameson uczy się posługiwać bronią nieco mniejszego kalibru:

Poranne strzelanie z moimi dziećmi. Willz coraz lepiej radzi sobie z karabinem i obsługą broni palnej. I Jamo też absolutnie uwielbia strzelać. Mocno wierzę w sens nauczania moich dzieci strzelania, i co ważniejsze, posługiwania się bronią palną. Nie ma lepszego dźwięku niż kula wystrzelona z pistoletu twoich dzieci, która wyrywa stalowy cel z odległości trzydziestu jardów - czytamy w bardzo obrazowym opisie na Instagramie.
 

Zobacz też: Urocze? Mało powiedziane. To dzieci jednej z najsławniejszych piosenkarek. Uwielbia je pokazywać. "Oto miłość"

Niemalże wszyscy obserwujący, którzy skomentowali post mężczyzny, byli pod wrażeniem sposobu, w jaki edukuje swoje dzieci na temat bezpieczeństwa. Jedynie garstka internautów stwierdziła, że maluch z bronią w ręku wygląda co najmniej dziwnie.

Uważacie, że strzelanie to rzeczywiście dobry sposób na spędzanie wolnego czasu z pociechami?

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców