Sara Boruc świętowała podwójną "osiemnastkę" z mężem i dziećmi. Artur miał dla niej romantyczny prezent

Bliscy Sary Boruc z okazji urodzin przygotowali dla niej niespodziankę. Dostała... aż dwa torty, a na Instagramie pochwaliła się prezentem od męża.

Sara Boruc ma za sobą naprawdę trudny czas. Niedawno poinformowała swoich fanów na Instagramie, że wyczuła na piersi niepokojącą zmianę. Żona Artura Boruca opowiedziała w serii nagrań o niepokoju, strachu i towarzyszących jej wątpliwościach oraz zachęcała internautów do regularnego odwiedzania gabinetu lekarskiego. Wyniki badań na szczęście nie potwierdziły żadnego z najgorszych scenariuszy.

Zobacz też: Sara Boruc ma zmianę w piersi. "Staram się być dobrej myśli, chociaż nie jest łatwo". Celebrytka czeka na wyniki

Sara Boruc świętuje 36. urodziny. Celebrytka miała aż dwa torty

Modowa influencerka świętowała swoje 36. urodziny. Z tej okazji pochwaliła się na InstaStories licznymi prezentami od znanych osób, między innymi od Maffashion, której imię synka zdradziła niedawno w jednym z komentarzy. Sara dostała od swojego ukochanego ogromny bukiet róż. Jubilatka pokazała także, jak jej mąż próbuje ustawić w przestrzeni bukiety kwiatów i wieszczyła mu przebranżowienie się na florystę.

Zobacz też: Sara Boruc przypadkowo zdradziła imię dziecka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Chwilę później usunęła wpis

Prawdziwą niespodziankę przygotowali dla Sary jej najbliżsi. Mąż razem z córkami uczcił jej kolejne urodziny dwoma tortami z błyskającymi fontannami. Na każdym z ciast znajdowała się świeczka w kształcie liczby osiemnaście. Ten nietypowy sposób na "odmłodzenie" doceniła jubilatka:

Osiemnaście? No to ja rozumiem - żartowała w relacji, na której uwieczniła urodzinowe przyjęcie.

Urodziny Sary BorucUrodziny Sary Boruc Instagram/mannei_is_her_name

O instagramowym świętowaniu nie zapomniał także mąż Sary. Artur Boruc na swoim profilu zamieścił zdjęcie ukochanej, do którego dodał wymowny opis:

Sto lat Najpiękniejsza! Dziękuje, ze mogę spędzać z Tobą życie. Kocham Cię.

Na instagramowe życzenia Artura odpowiedziała jego 36-letnia żona:

Kocham Cię – napisała w komentarzu.

A Wy czego życzycie Sarze z okazji jej 36. urodzin?

Zobacz wideo Sara Boruc pokazuje swoje nowe biuro
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.