Maja Plich postawiła na ostre cięcie i nowy kolor włosów. Po warkoczykach nie ma już śladu. Do zmiany zmusiły ją ból i swędzenie

Żona najsłynniejszego detektywa bez licencji w Polsce kolejny raz zaskoczyła swoją metamorfozą. Tym razem postawiła na naturalny look.

Maja Plich bardzo aktywnie prowadzi swój instagramowy profil. Żona Krzysztofa Rutkowskiego chętnie uwiecznia na nim rodzinne chwile oraz chwali się swoimi licznymi metamorfozami włosów. Ukochana detektywa miała już na głowie ostrą czerwień, a w wakacje zainwestowała w długie, kolorowe warkoczyki. Tamta fryzura to już jednak także przeszłość.

ZOBACZ TEŻ: Maja Plich zaszalała z kolorową wakacyjną fryzurą. Jest jednak skutek uboczny: Gratis skóra twarzy naciągnięta maksymalnie

Maja Plich zmieniła fryzurę. Postawiła na ostre cięcie

Prawa ręka najsłynniejszego detektywa w Polsce pochwaliła się na Instagramie kolejną przemianą. Zainwestowała w ciemny kolor i postawiła na ostre cięcie. Okazuje się, że powód był dość prozaiczny:

Kobieta zmienną jest i lubi czasem coś zmienić... U mnie jeśli chodzi o włosy, są to bardzo częste zmiany. […] Po zdjęciu warkoczyków były w opłakanym stanie.
 

Wakacyjna plecionka przyczyniła się do osłabienia włosów Mai. We wpisie opowiedziała o przykrych konsekwencjach warkoczyków, takich jak swędzenie skóry i ból:

Całkiem sporo ich niestety straciłam, więc idąc moim przykładem, zanim zdecydujecie się na zaplecenie wakacyjnej fantazji, pomyślcie o tym, jakie jest to obciążenie dla włosów i skóry głowy. Pierwsze na co warto zwrócić uwagę, to straszny ból przez 3 dni od założenia - to pierwsze co przemawia na nie... Potem jest równie źle, a może gorzej: ciągniecie skóry, swędzenie, pieczenie, uczulenie skóry... Efekt wizualny super, ale stan włosów i skóry głowy w opłakanym stanie.

ZOBACZ TEŻ: Maja Plich prezentuje efekty metamorfozy. Żona Krzysztofa Rutkowskiego postawiła na ognistą czerwień włosów. "Taka kociczka"

Fani Mai zachwycili się jej kolejną odsłoną.

Pięknie Pani w każdej fryzurze, no a teraz już w ogóle bajka.
Jest super.
Bardzo ładnie, naturalnie.

Zgadzacie się?

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?