"Rolnik szuka żony". Dziś nie ma nowego odcinka. Dlaczego i kiedy będzie kolejny?

"Rolnik szuka żony". 11 października najnowszy odcinek programu nie pojawi się na antenie TVP. Zmiana daty emisji spowodowana jest transmisją meczu Polska-Włochy. Na kolejny odcinek widzowie "Rolnika" będą musieli poczekać aż do 18 października.

"Rolnik szuka żony" to produkcja TVP, która od lat cieszy się ogromną popularnością, a uczestnicy stają się swego rodzaju celebrytami. Możemy zobaczyć ich nie tylko w mediach tradycyjnych, ale też społecznościowych, gdzie dzielą się z licznymi fanami swoją prywatnością. Przypomnijmy, że reality show jest z nami od 2014 roku, a prowadzącą od samego początku polskiej edycji jest Marta Manowska.

Obecnie trwa już siódma edycja programu, a kolejne odcinki emitowane są niezmiennie co tydzień, w niedzielne wieczory. Dzisiaj jednak w TVP nie pojawi się "Rolnik szuka żony". 

"Rolnik szuka żony". Nie będzie odcinka przewidzianego na 11 października

Zgodnie z harmonogramem w niedzielę 11 października miał pojawić się nowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Emisja została jednak przesunięta z powodu meczu Reprezentacji Polski w piłce nożnej. W niedzielę w TVP od 20:35 będzie można obejrzeć mecz Polska - Włochy, a na "Rolnika" widzowie muszą jeszcze zaczekać aż do 18 października.

Na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" pojawił się taki komunikat:

Dziś wszyscy jesteśmy kibicami, więc odcinka nie będzie.

Fani "Rolnika" nie zareagowali jednak ze zrozumieniem na tę zmianę. Pod postem można przeczytać wiele negatywnych komentarzy związanych z decyzją o zmianie daty emisji:

Ja nie jestem kibicką. A jeśli już to "Rolnika."
Zepsuliście mi niedzielę!!!
Za piłką nie przepadam i nie będę tego oglądał.
TV PIS ma kilka kanałów i ten śmieszny meczyk może puścić, chociażby na "Dwójce".

"Rolnik szuka żony". Kiedy kolejny odcinek?

Choć widzowie TVP przyzwyczaili się do stałego terminu emisji, na kolejny odcinek show będą musieli zaczekać łącznie dwa tygodnie. Emisja nowego odcinka "Rolnik szuka żony" przewidziana została bowiem dopiero na przyszły tydzień.

Piąty odcinek 7. sezonu będzie więc można obejrzeć dopiero w niedzielę 18 października o godzinie 21.15.

Zobacz wideo