"Love Island 2". Finał już dziś! O której godzinie dowiemy się, kto wygra?

Już dziś w "Love Island" poznamy zwycięską parę, która będzie musiała dokonać najtrudniejszego wyboru w programie "Wyspa miłości 2". Finał tej edycji programu od godziny 22:10 na Polsacie.

"Love Island 2" cieszy się ogromną popularnością. Widzowie z zapartym tchem śledzą poczynania uczestników i typują swoich faworytów. W ostatnim odcinku najwytrwalsi "Islanderzy" uroczyście wyznali sobie miłość. Przypomnijmy, że szansę na zwycięstwo mają trzy pary:

  • Aleksandra Kotowska i Rafał Pietrzak
  • Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski
  • Julia Nowakowska i Dominik Grot

Aktualizacja z godz. 23:30: Finał "Love Island 2" wygrała Julia Nowakowska i Dominik GrotZarówno Julia jak i Dominik wybrali "miłość", więc oboje dostali po 50 tys. zł.

"Love Island 2". Jak wygląda finał programu?

W finale zostanie wytypowana jedna para, która stanie przed najtrudniejszym wyborem programu - miłość czy pieniądze. Wtedy też okaże się, jak silne jest uczucie łączące uczestników. Przypomnijmy, że to głosy widzów zdecydują, kto będzie miał szansę na walkę o główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Głosować można za pomocą oficjalnej aplikacji "Love Island".

Jeżeli obie osoby z pary wybiorą miłość, dostają po 50 tysięcy. Jeżeli jedna wybierze miłość, a druga 100 tysięcy, ten, kto postawił na pieniądze, zgarnia całą kwotę. Gdy obydwoje wybiorą pieniądze, nie dostanie ich żadne z nich. 

Szykuje się odcinek pełen emocji. Warto wspomnieć, że zwycięzcami pierwszej polskiej edycji "Love Island" byli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Choć nie zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a ich ścieżki zbiegły się dopiero pod koniec programu, para wybrała miłość i podzieliła się wygraną. Czy podobnie będzie tym razem? Dowiemy się już dzisiaj po 22:10.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.