Anna Mucha "przyłapała" dzieci na niecodziennej czynności. Aktorka nie mogła powstrzymać śmiechu

Anna Mucha podczas wieczornej kąpieli odkryła, co po kryjomu robią jej dzieci. Aktorka opowiedziała internautom zabawną historię.

Anna Mucha spełnia się jako mama 9-letniej Stefanii i 6-letniego Teodora. Aktorka nie pokazuje wizerunku dzieci w mediach społecznościowych, jednak podczas kwarantanny zamieściła w sieci kilka filmików, na których widać, jak bawi się z pociechami. Okazuje się, że córka i syn gwiazdy mają dużą wyobraźnię. Popularna mama podczas wieczornej kąpieli odkryła, czym po kryjomu zajmują się jej mali potomkowie. Kreatywnie i zabawnie!

Anna Mucha rozbawiona pomysłowością dzieci

Relacja Anny Muchy na Instagramie zaczęła się dość poważnie. Popularna aktorka brała wieczorną kąpiel, kiedy zauważyła, że w tajemniczych okolicznościach ubyła jej spora ilość ulubionego kosmetyku do pielęgnacji ciała. Od razu zasugerowała, że sprawcami tej niemiłej niespodzianki są z pewnością dzieci.

Ten moment, kiedy odkrywasz, że twoje dzieci podczas twojej nieobecności albo gdy nie widzisz tego, używają twojego scruba do ciała i robią z niego eliksiry i zostało tyle. Co, obudzić ich? Będzie bite? - zaczęła z nutką ironii. 

Po kilku minutach aktorka udostępniła kolejne nagranie, na którym śmieje się do rozpuku. Wyjawiła prawdziwy i dość nietypowy powód, dla którego Stefania i Teodor podkradali kosmetyk. Scrub używany przez Anię był po prostu... smaczny. 

Anna MuchaAnna Mucha Instagram/ @taannamucha

Ten moment, kiedy się dowiadujesz, że oni nie robią z tego eliksiru, tylko to wyjadają, bo jest cukier!

Mucha zapewniła, że wybryk dzieci jest całkowicie bezpieczny, ponieważ kupowany przez gwiazdę kosmetyk stworzony został wyłącznie na bazie naturalnych składników. Cóż, Stefanii i Teodorowi życzymy smacznego, a Ani radzimy, by zgromadziła zapas peelingu.