Klaudia El Dursi przytyła! Prezenterka nie lubi zerkać w lustro, kiedy ma na sobie bikini

Klaudia El Dursi opowiedziała w jednym z wywiadów o akceptacji siebie. Okazuje się, że modelka ma problemy z utrzymaniem wagi.

Klaudia El Dursi zadebiutowała w show-biznesie w zeszłym roku. Pojawiła się w ósmej edycji "Top Model", gdzie na castingu jako pierwsza w historii otrzymała od jurorów Złoty Bilet, dzięki czemu od razu przeszła do domu modeli i modelek. Stacja TVN dostrzegła w niej potencjał i zaproponowała jej rolę prowadzącej show "Hotel Paradise". I choć zachwyca urodą, którą doceniają inni, to ona nie jest zbyt pewna siebie.

Klaudia El Dursi o kompleksach

El Dursi udzieliła wywiadu Faktowi. Skupiła się na swoim wyglądzie. Okazuje się, że od lat ma problemy z utrzymaniem wagi, a przed wyjazdem na Bali (gdzie nagrywane były dwie edycje show), czyli na początku tego roku, była lżejsza o 10 kg. I choć chętnie udostępnia zdjęcia w stroju kąpielowym na Instagramie, to okazuje się, że nie akceptuje siebie w pełni.

Jak mam na sobie bikini, nie patrzę w lustro. Nie lubię się, bo widzę u siebie wiele niedoskonałości - stwierdziła.
Zobacz wideo Trening Klaudii El Dursi

Mimo tego wyznania chętnie eksponuje ciało na swoim profilu. Niedawno dodała fotkę w skąpym stroju kąpielowym. W komentarzach pojawiło się wiele miłych słów pod jej adresem:

Piękna. Zachwycasz!
No cóż... Powiedzieć petarda to mało powiedziane.
Zabójcza figura - zachwycają się.
 

Klaudia piękną sylwetkę zawdzięcza m.in. aktywnemu trybowi życia. Sport towarzyszy jej od zawsze - od dziecka ćwiczyła, jednak ze względu na skoki wagi musi uważać na to, co je.

Ja bardzo racjonalnie podchodzę do tego, ponieważ ja uwielbiam jeść (..) Uwielbiam słodycze, chodzenie po restauracjach. (…) Jedzenie daje mi bardzo dużą przyjemność, więc ja sobie często nie odmawiam, siadam przed czipsami i czekoladą do telewizora - wyznała kiedyś w Party.

Jest jednak świadoma, że po takim posiłku będzie musiała włożyć więcej pracy w to, żeby spalić spożyte kalorie.