Ida Nowakowska skomentowała rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona. Ujawniła, jak się zachowywał na planie "The Voice Kids"

Ida Nowakowska opowiedziała o zachowaniu Barona. Według niej nic nie wskazywało na to, że zakończył związek z Blanką Lipińską.

Blanka Lipińska i Baron zakończyli swój kilkumiesięczny medialny związek. Choć para rozstała się kilkanaście dni temu, plotki zostały oficjalnie potwierdzone dopiero we wtorek. Autorka erotyków już wydała pierwsze oświadczenie, natomiast muzyk do dzisiaj milczy.

Teraz okazuje się, że ich nagłe zakończenie związku było zaskoczeniem nie tylko dla fanów pary, ale i kolegów z branży. Ich rozstanie skomentowała Ida Nowakowska, która współpracowała z Baronem podczas nagrań do programu "The Voice Kids".

Ida Nowakowska komentuje rozstanie Blanki i Barona

Ida Nowakowska w rozmowie z portalem JastrząbPost opowiedziała o zachowaniu Barona. Z relacji Nowakowskiej wynika, że muzyk nie dał nic po sobie poznać i do ostatniej chwili utrzymywał, że jest z Blanką.

Ja uwielbiam Barona, jest szalonym, fajnym, kreatywnym ludkiem. Jak kręciliśmy ostatnio "The Voice Kids", to cały czas byłam pewna, że oni cały czas są razem. Też nie dopytywałam, bo nie było takiej okazji - powiedziała Nowakowska.

Następnie dodała, że mimo trudności i smutku, które związane są z rozstaniem, obojgu życzy dużo szczęścia.

Ale życzę im obojgu jak najlepiej, bo każdy powinien być szczęśliwy, a czasami coś nie wychodzi - dodała.

Baron jedyne co zrobił w sprawie rozstania, to wyłączenie możliwość komentowania pod wspólnymi zdjęciami z Blanką, które znajdują się na jego Instagramie. Blanka natomiast jest bardzo aktywna w mediach, a ostatnio podziękowała wszystkim fanom za słowa otuchy i wsparcia.

Chciałabym podziękować, zwłaszcza kobietom, za całą masę cudownej energii i wiele słów wsparcia. To naprawdę miła odmiana, bo ostatnio dostawałam tylko wiadomości, że jestem brzydka i źle mi w aparacie. Także dzięki, moje kochane panie - mówiła.

Czekamy zatem, aż muzyk w końcu skomentuje sprawę. Myślicie, że do tego dojdzie?

Zobacz wideo Blanka Lipińska opowiada o nieprzespanej nocy