Izabella Krzan podpadła fanom. Dodała zdjęcie i szybko je usunęła. "Okolice brzucha nie wyglądają naturalnie"

Izabella Krzan opublikowała zdjęcie w bikini, a internauci mają co do niego lekkie wątpliwości. Prezenterka TVP przerobiła je w programie graficznym?

Izabella Krzan często publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia w kostiumach kąpielowych. Gwiazda stacji TVP kocha podróże i wykorzystuje każdy wolny moment, aby spędzić chociaż kilka dni w jakimś egzotycznym kraju. Krzan ma świetną figurę, więc nic dziwnego, że na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo fotek prezentujących jej zgrabną sylwetkę. Podobnie było i tym razem. Jednak nie wszyscy uwierzyli w ten idealny obrazek.

Internautka zarzuciła Izabelli Krzan przeróbkę zdjęć

Iza wspomnieniami wróciła do ostatnich wakacji i podzieliła się z internautami uroczym kadrem. Widzimy na nim Krzan, która tajemniczo ukrywa twarz za kosmykiem włosów, ale zdecydowanie największą uwagę przyciąga jej świetna figura w czerwonym bikini.

Zimno na zewnątrz, ciepło na zdjęciu - napisała z rozrzewnieniem.
 

Pod postem bardzo szybko pojawiło się mnóstwo komplementów.

Piękne ciało.
Super wyglądasz.
Piękna sceneria i piękna kobieta.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Izabella Krzan nie jest już singielką! Na zdjęciu uwieczniła czułości z nowym partnerem. Panowie załamani. "Co teraz ze mną?"

Jednak jedna z internautek zwróciła uwagę na brzuch prezenterki. Zapytała wprost, czy ta przerobiła udostępnione zdjęcie.

To zdjęcie już dziś było wrzucane. Czyżby je Pani przerobiła? Okolice brzucha nie wyglądają zbyt naturalnie...

Krzan nie zostawiła tego zarzutu bez odpowiedzi.

Wrzuciłam o złej godzinie - napisała rozbawiona.

W innym komentarzu było nieco bardziej ironiczna.

Jak dobrze, ze mamy detektywów, którzy stoją na straży NATURALNIE wyglądających stóp i brzuchów na zdjęciach "instagramerek".

A Wy, widzicie na zdjęciu jakieś możliwe przeróbki?

Zobacz wideo Świetne ciało w bikini ma również Marina
Więcej o: