"Top Model". Widzowie nie zgadzają się z decyzją jury. Bronią Agnieszki. "Miałaś być w finale"

Ostatni odcinek "Top Model" wzbudził w widzach mnóstwo emocji. Z programem pożegnała się Agnieszka, która była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek. Jury podjęło dobrą decyzję?

Zasady telewizyjnych show są nieugięte. Z tygodnia na tydzień z programami żegnają się kolejne osoby, do których widzowie zdążyli się już przywiązać. Podobnie było w przypadku Agnieszki Skrzeczkowskiej. Modelka usłyszała od jury "Top Model", że to właśnie ona miała najsłabsze zdjęcie z ostatniej sesji na wysokościach. Ich decyzja wywołała dyskusję w mediach społecznościowych.

"Top Model". Widzowie nie zgadzają się z decyzją jury

Agnieszka postanowiła pożegnać się z widzami programu, publikując fotografię z ostatniej sesji. To właśnie przez nią modelka pożegnała się z show TVN-u. Skrzeczkowska podziękowała za wsparcie, które dostała podczas pobytu w domu modelek i modeli.

Dziękuję wszystkim za meeeeega wsparcie! Awww, starałam się być prawdziwą Power Girls! - napisała na Instagramie.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: "Top Model". Internauta groził Ani Jaroszewskiej "doszczętnym rozjechaniem i poćwiartowaniem". Zapadł wyrok w sprawie

 

Agnieszkę obserwuje po udziale w programie ponad 70 tysięcy osób. Nic więc dziwnego, że pod pożegnalnym postem pojawiła się masa komentarzy. Wiele osób nie zgadza się z decyzją jury i według nich Skrzeczkowska zasłużyła, aby zostać w "Top Model".

Nie oglądam już "Top Model". Nie ma dla kogo.
Dla mnie i tak wygrałaś! Jesteś najlepsza!
Miałaś być w finale.
Naprawdę przykro mi, że odpadłaś, byłaś najlepsza. Czuję żal i ogromny smutek, ale dla mnie i dla wielu innych wygrałaś - można przeczytać pod postem Agnieszki.

A Wy zgadzacie się z decyzją jury?

Zobacz wideo A jak współpracę z Joanna Krupą ocenia inna uczestniczka show?

ZOBACZ TEŻ: Joannie Krupie puściły nerwy na planie "Top Model". Oberwało się Tyszce. "Kuźwa mać!"