Rozalia Mancewicz niedawno ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Teraz zdradziła płeć i imię dziecka

Rozalia Mancewicz niedługo urodzi drugie dziecko. Na antenie stacji TVN postanowiła ujawnić jego płeć oraz imię.

Rozalia Mancewicz zdobyła popularność dzięki wyborom Miss Polonia 2010, podczas których zajęła pierwsze miejsce, zdobywając koronę i tytuł. Od lat Rozalia jest więc obecna w show-biznesie i robi karierę. Nie zaniedbuje przy tym życia rodzinnego - jest szczęśliwą żoną i mamą 4-letniego Henia. Niedługo powita na świecie drugie dziecko.

Zobacz: Rozalia Mancewicz spodziewa się drugiego dziecka. W ciąży jest także jej siostra! Pokazały zdjęcie

Zobacz wideo Rozalia Mancewicz bawi się na panieńskim siostry

Rozalia Mancewicz o drugiej ciąży

Nowiną o ciąży Rozalia Mancewicz podzieliła się na Instagramie we wrześniu, publikując zdjęcie. Na fotografii miss pozowała z siostrą Natalią i obie prezentowały pokaźnych rozmiarów ciążowe brzuchy. Okazało się wtedy, że zarówno Rozalia, jak i jej siostra są w trzecim miesiącu ciąży. 

- Podwójne kłopoty! Dwoje dzieci na pokładzie - napisała wtedy Rozalia.
 

Teraz w "Dzień Dobry TVN" Miss Polonia postanowiła ujawnić nieco więcej szczegółów swojego stanu. W rozmowie z reporterką ujawniła m.in. płeć oraz imię dziecka. Okazało się, że Rozalia urodzi córkę Zosię. Dziewczynka przyjdzie na świat w marcu 2021 roku.

Miss Polonia 2010 wielokrotnie wspominała w wywiadach, że chciałaby mieć dużą rodzinę, a jej marzeniem jest mieć czwórkę dzieci. Zawsze podkreślała, że sama ma trójkę rodzeństwa i chciałaby iść w tym kierunku.

Chcę mieć najlepiej od razu dwójkę, a nawet czwórkę dzieci. Pochodzę z wielodzietnej rodziny i chciałabym tę tradycję podtrzymać - mówiła.

Rozalia Mancewicz jest więc na dobrej drodze do realizacji swoich planów. Gratulujemy!