Hanna Zborowska odpowiadała na pytania fanów. Jedno dotyczyło męża. "Gdzie się podziewa?". Jasno dała do zrozumienia

Hanna Zborowska dała do zrozumienia fanom na Instagramie, że rozstała się z mężem. Kolejny raz poruszyła ten temat.

Hanna Zborowska jest starszą siostrą Zosi Zborowskiej. Na co dzień zajmuje się tematami podróżniczymi i prowadzi program "Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń". Mieszka w Brazylii z dwiema córkami Niną i Milą, a wcześniej również z mężem Brazylijczykiem. Ostatnio mówiło się o ich rozstaniu. Teraz Hanna Zborowska dała do rozumienia, że faktycznie nie jest już ze swoim mężem.

Zobacz: Zosię Zborowską wszyscy znają. Wiecie, że ma jeszcze starszą siostrę? Mieszka w Brazylii i spodziewa się dziecka

Zobacz wideo Hanna Zborowska-Neves w ostrych słowach komentuje zachowanie podróżnych

Hanna Zborowska o rozstaniu z mężem

Siostra aktorki zorganizowała na Instagramie modne Q&A i odpowiadała na pytania fanów. Oczywiście wśród nich nie zabrakło intymnych pytań o relację z mężem. Jedno z nich brzmiało "Gdzie podziewa się twój mąż". Wtedy Hanna Zborowska dała jasno do zrozumienia, że się z nim rozstała.

Jeżeli jesteś followersem astronautą, to myślę, że wiesz. Jeśli nie jesteś followersem astronautą, to myślę, że też jest w miarę oczywiste - odpowiedziała.

Hanna ZborowskaHanna Zborowska Instagram/hannaneves

Z kolei przy okazji pytania o sytuację związaną z pandemią w Brazylii zacytowała brazylijską piosenkę "Eu ja peguei coisa pior", którą najwyraźniej postanowiła opisać swoją relację.

Koronawirus nigdy mnie nie przestraszył. Złapałam już dużo gorsze rzeczy i nazywałam je "kochanie" - powiedziała.

Hanna Zborowska już od dawna dawała fanom do zrozumienia, że jest singielką. Z jej wypowiedzi można było wyłapać wiele aluzji dotyczących rozstania z mężem. Raz przyznała, że wreszcie może mieć kota w domu, bo wcześniej "komuś przeszkadzał i się na niego nie zgadzał". Jakiś czas temu natomiast zareagowała na komentarz, że mąż ją zostawił. Odpowiedziała wtedy:

Nikt nikogo nie zostawił… Czasami ludzie podejmują o czymś decyzje wspólnie. I wcale to nie oznacza, że jest super i się nie cierpi.

Wygląda więc na to, że decyzja o rozstaniu zapadła za porozumieniem obu stron.

Sprawdź: Wygodne dresy!