Szokujące wyznanie Jacka Borkowskiego. Aktor powiedział, że jest gejem. Miał w tym swój cel

Jacek Borkowski powiedział, że jest gejem. Aktor skłamał na temat swojej orientacji seksualnej tylko po to, aby dostać rozwód kościelny z Elżbietą Jasińską.

Jacek Borkowski nie miał dotąd szczęścia w miłości. Wszystkie jego związki kończyły się fiaskiem. Aktor ma na swoim koncie trzy śluby i dwa rozwody oraz głośne rozstanie z pogodynką Pauliną Koziejowską, z którą łączyła go przelotna, trzymiesięczna znajomość. Młodsza o 23 lata partnerka Borkowskiego poinformowała, że zerwała z aktorem z powodu jego skłonności do zdrad i flirtów. 

CZYTAJ TEŻ: Borkowski przedstawił 23 lata młodszą partnerkę swoim dzieciom i... pokazał to w sieci. Jesteśmy zażenowani

Jacek Borkowski skłamał na temat orientacji. Aktor wyznał, że jest gejem

W środę rano media obiegła wiadomość o tym, że Jacek Borkowski jest gejem. Informacja zszokowała fanów aktora podwójnie. W rozmowie z Faktem Borkowski pokusił się o dość nietypowe wyznanie, biorąc pod uwagę, że wcześniej trzykrotnie żenił się ze swoimi partnerkami, z którymi doczekał się trójki dzieci. Jacek Borkowski wyznał, że... jest gejem. A wszystko po to, by uzyskać rozwód kościelny ze swoją pierwszą żoną Elżbietą Jasińską:

Moja była żona bardzo starała się o rozwód kościelny. Mnie na tym nie zależało, bo jestem niewierzący. Pamiętam, że te procedury bardzo długo trwały. Dostaliśmy rozwód kościelny po siedmiu czy ośmiu latach od rozwodu w sądzie. Pamiętam, że żona żona zadzwoniła do mnie i zapytała, co może napisać w uzasadnieniu. Stwierdziłem, że może napisać co chce, a najlepiej niech napisze, że jestem gejem, to od razu dadzą nam ten rozwód. Dobrze to załatwiła, skutecznie. Nigdy nie myślałem, że taki rozwód będzie mi potrzebny, a jednak się przydał, bo z moją drugą żoną Magdą wziąłem ślub kościelny - mówi Borkowski.

Rozumiecie coś z tego?

ZOBACZ TEŻ: Półnagi Jacek Borkowski leży z 23 lata młodszą ukochaną. Tak, nam też trudno uwierzyć, że opublikował takie zdjęcie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.