Nicole Kidman unika tematu małżeństwa z Cruisem. Otworzyła się w wywiadzie. "Może nie jestem w stanie spojrzeć obiektywnie na tamten czas"

Nicole Kidman zdradziła nieznane dotąd szczegóły ze swojego 11-letniego małżeństwa z Tomem Cruisem. Ostatnie szczęśliwe momenty para spędziła na planie głośnego filmu.

Nicole Kidman i Tom Cruise byli małżeństwem od 1990 do 2001 roku. Aktorka z wielkim sentymentem wspomina zdjęcia do filmu "Oczy szeroko zamknięte", który ukazał się już po rozstaniu Kidman i Cruise'a. Po dwudziestu latach od rozwodu, Nicole ujawniła nowe szczegóły związku z Tomem, odpowiadając na plotki krążące wokół popularnej sceny z filmu, gdzie byłe małżeństwo odgrywało główne role.

Nicole Kidman wspomina szczęśliwe momenty małżeństwa z Tomem Cruisem

Aktorka rzadko zgadza się na wywiady, dotyczące jej związków. Tym razem zrobiła wyjątek. Jak donosi magazyn "Mirror", gwiazda przebojowego serialu "Wielkie Kłamstewka", zdradziła szczegóły małżeństwa z Tomem Cruisem. Kidman bardzo ciepło wspomina ostatnie miesiące związku, spędzone na planie filmu, w którym razem z Cruisem odgrywali główne role. Tę produkcję Stanleya Kubricka z pewnością pamięta każdy. Aż trudno uwierzyć, że po zakończeniu nagrywania Kidman złożyła pozew o rozwód.

Nicole Kidman odpiera zarzuty i demaskuje plotki sprzed lat

Jak wspomina gwiazda, na wieść o rozstaniu w wielu ówczesnych artykułach pojawiała się teza, że Nicole już wtedy wiedziała, iż rozwiedzie się z Cruisem, a przemówienie głównej bohaterki o niewierności opierało się na własnych doświadczeniach aktorki. Kidman zaprzeczyła tym doniesieniom.

Byliśmy wtedy szczęśliwym małżeństwem. Po nakręceniu tej sceny poszliśmy na gokarty. Nie wiem, co mogłabym jeszcze powiedzieć. Może nie jestem w stanie spojrzeć obiektywnie na tamten czas albo po prostu nie chcę - powiedziała Kidman podczas wywiadu.

Para aktorów ogłosiła rozstanie w 2001 roku. Nicole i Tom są rodzicami dwójki adoptowanych dzieci, 27-letniej Izabeli oraz 25-letniego Connora. Nicole pięć lat później wyszła drugi raz za mąż. Z Keithem Urbanem jest do dziś, mają dwie córki.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.