Jan Nowicki nie może nachwalić się Haliny Mlynkowej. "Córeczko, pięknego wnuka urodziłaś"

Halina Mlynkova niedawno udzieliła wywiadu, z którego dowiedzieliśmy się, że wokalistka ma świetny kontakt z byłym teściem, Janem Nowickim.

Halinie Mlynkovej w ostatnim czasie mówi się bardzo wiele. Gwiazda przeprowadziła się do Polski z Czech i ma za sobą rozwód. Rozstanie z Leszkiem Wronką nie należało chyba do najmilszych, ponieważ gwiazda niczego nie chciała komentować, a muzyk napisał o byłej żonie jedynie piosenkę, w której wyliczał, dlaczego jego związek się rozpadł. Dziś przywoływane jest jednak poprzednie małżeństwo Haliny. Wszystko za sprawą taty Łukasza Nowickiego, który w pięknych słowach wypowiedział się o byłej synowej.

POLECAMYHalina Mlynkova i Leszek Wronka rozwodzą się po pięciu latach małżeństwa! "Decyzja zapadła na początku roku" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Halina Mlynkova i Jan Nowicki mają nadal świetny kontakt

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki byli małżeństwem przez dziewięć lat. Rozwiedli się w 2012 roku, jednak dla dobra syna żyją w przyjacielskich relacjach. Teraz okazuje się również, że piosenkarka bardzo lubi rozmawiać z ojcem byłego męża, Janem Nowickim. Aktor w "Kulisach sławy" wyznał: 

Za każdym razem, kiedy do niej dzwonię, mówię: córeczko, a ona do mnie: tatusiu. (...) Chcę tylko powiedzieć dwa zdania: Halinko, dziękuję Ci bardzo, że urodziłaś pięknego wnuka, Piotrusia Nowickiego, który kiedyś, mam nadzieję, będzie płodził kolejnych Nowickich. Życzę Ci wszystkiego dobrego kochanie, córeczko – mówił wzruszony.

Halina i jej syn mieszkają w Polsce już od przeszło roku. Wokalistka wróciła z Piotrkiem do Warszawy tuż po rozwodzie i nie ukrywa, że czuje się wolna.

Mogę powiedzieć tylko tyle, że od roku jest bez jakichkolwiek zobowiązań.

ZOBACZ TEŻHalina Mlynkova bez stanika na wakacjach. "Poprosiłam mojego męża, żeby mi posmarował plecy"