Barbara Kurdej-Szatan karmi piersią na fotografii. Uwagę zwracają jej oczy. "To zdjęcie pojmie tylko mama"

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się z internautami swoją nową rzeczywistością. Opublikowała zdjęcie, na którym karmi małego Henryka piersią.

Dwa tygodnie temu rodzina Barbary Kurdej-Szatan powiększyła się. Na świecie pojawiło się jej drugie dziecko, a pierwszy syn - Henryk. Dumni rodzice od razu pochwalili się radosną informacją w mediach społecznościowych i od tamtej pory co chwilę zamieszczają kolejne kadry z małym Heniem w roli głównej. Na Instagramie aktorki nie brakuje pięknych zdjęć, a fani zwrócili nawet uwagę na wyluzowanie aktorki. Jednak jej życie tylko z pozoru wydaje się być tak spokojne, co tylko udowodniła najnowszą publikacją.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak karmi piersią

35-letnia gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych bardzo piękne i wyjątkowe zdjęcie. Na pierwszym planie znajduje się lusterko, w odbiciu którego widzimy Basię i małego Henryczka. Aktorka uchwyciła moment karmienia syna piersią. Po jej twarzy widać, że jest nieco zmęczona i prawdopodobnie ma za sobą nieprzespaną noc.

#dzieńdobry - napisała krótko w opisie.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się pierwszymi zdjęciami nowego mieszkania. Co za widok z okna

 

Internautom bardzo spodobał się ten obrazek. Docenili to, że aktorka dzieli się z nimi tak intymnym momentem. To z pewnością wymagało niemałej odwagi.

To zdjęcie jest cudne.
Pięknie, naturalnie!
To zdjęcie pojmie tylko mama.
Znam te oczy po ciężkiej nocy - pisali w komentarzach.

ZOBACZ TEŻ: Henryk Szatan pierwszy spacer ma już za sobą. Basia wszystko zrelacjonowała, a my patrzymy na wózek. Wcale nie kosztował fortuny

Spodziewaliście się takiego zdjęcia po Kurdej-Szatan?

Zobacz wideo Basia usypia Henia za pomocą pięknej kołysanki
Więcej o: