Eva Mendes zaczepiona przez fana. Zgasiła go jednym zdaniem. Wspomniała w nim Ryana Goslinga

Żona Ryana Goslinga odpowiedziała na zaczepkę internauty i przy okazji zdradziła, jak naprawdę wygląda jej związek z aktorem.

Eva Mendes uchodzi za jedną z najpiękniejszych aktorek w Hollywood. W 2016 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Ryanem Goslingiem, a artykuły na temat ich relacji często pojawiają się na łamach zagranicznej prasy bulwarowej. Para doczekała się dwóch córek: w 2014 roku na świat przyszła Esmeralda, a dwa lata później Amanda Lee. Mendes stara się jednak chronić swoje życie rodzinne, a na jej instagramowym profilu, który śledzi ponad 2 miliony internautów, próżno szukać zdjęć dokumentujących czas spędzony z najbliższymi.

Zobacz też: Eva Mendes zaprezentowała wykonany przez córki makijaż. Fani docenili dobór kolorów. "Niebieski idealnie pasuje do oczu"

Eva Mendes odpowiada internaucie. Chodzi o jej męża

Modelka i aktorka czasami jednak uchyla na Instagramie rąbka tajemnicy na temat swojej miłosnej relacji z Ryanem Goslingiem i z sentymentem wraca do wspomnień. Ostatnio zamieściła na profilu czarno-białe zdjęcie, na którym biegnie po plaży. Fotografia została wykonana ponad dekadę temu:

To zdjęcie zostało zrobione co najmniej 15-lat temu. W tym roku nie widziałam plaży i nie biegałam - przyznała aktorka w opisie.

Pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy, w których fani zachwycali się pięknem swojej idolki. Niestety, nie zabrakło także kąśliwych uwag. Jeden z internautów odniósł się do opisu aktorki, która nie miała okazji w tym roku zaczerpnąć świeżego powietrza na plaży:

Musisz powiedzieć Ryanowi, żeby z tobą częściej wychodził.

Eva niemal natychmiast odpowiedziała na zaczepkę internauty:

Nie, dziękuję. Wolę być w domu z moim mężczyzną, niż gdziekolwiek indziej na świecie.
 

Zobacz też: Eva Mendes na spacerze z córkami. Obie przepiękne. Dobre geny robią swoje. A sama aktorka? Nawet w dresie wygląda olśniewająco

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.