Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się pierwszymi zdjęciami nowego mieszkania. Co za widok z okna

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła fanów nową decyzją. Razem z mężem Rafałem Szatanem postanowili przeprowadzić się do Warszawy. Na Instagramie pochwalili się imponującym widokiem z okna nowego mieszkania.

Barbara Kurdej-Szatan należy do grona tych gwiazd, które chętnie dzielą się życiem prywatnym z internautami. Nie dziwi więc fakt, że gdy na świecie pojawił się jej synek Henryk, aktorka chętnie pokazywała jego fotografię i opowiadała o smaczkach macierzyństwa. Fani obserwujący instagramowy profil Basi mogli zobaczyć już pierwszy spacer Henryka Szatana, a także mieli okazję usłyszeć, jak Kurdej-Szatan razem z córeczką Hanią śpiewa Henrykowi kołysankę.

Teraz gwiazda poinformowała fanów o jeszcze jednej dużej zmianie, która czeka ją w jej życiu. Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem zamieniają dom z ogródkiem na mieszkanie w Warszawie.

Nowe mieszkanie Barbary Kurdej-Szatan

Basia fotografie zamieściła na Instagramie. Choć mieszkanie jest jeszcze w stanie surowym, a małżeństwo Szatanów czeka wiele pracy, to jedno trzeba przyznać - widok zza okna zapiera dech w piersiach.

#pięknaWarszawa #niemogęsiędoczekać #alebędziefajnie - czytamy pod zdjęciem.
 

Na reakcje internautów nie musieliśmy długo czekać. Fani aktorki także są pod wrażeniem miejsca, które ta wybrała. W końcu przeprowadzają się do prawdziwej miejskiej dżungli.

No nieźle! Widok na Manhattan Warsaw!
Cudownie. A nie szkoda Wam domu z ogrodem zwłaszcza teraz w czasach koronawirusa?
Jak cudownie. Jeszcze wam dzieci brakuje na zdjęciu. Pozdrawiam Cieplutko. - komentują fani.

Gdzie Barbara Kurdej-Szatan mieszka teraz?

Warto dodać, że rodzina Szatanów dotychczas mieszkała w sporym domu z ogrodem mieszczącym się na obrzeżach Warszawy. Barbara Kurdej-Szatan w kwietniu tego roku uchyliła rąbka tajemnicy swojej sypialni. Okazuje się, że gwiazda lubi bardzo szykowny styl wystroju wnętrz. Wcześniej mogliśmy też zobaczyć, jak wygląda pokój córki Kurdej-Szatan, czyli Hani.

I choć zamienienie takiej posesji na mieszkanie może wydawać się zaskakującym pomysłem - najwyraźniej Basia i Rafał właśnie o tym marzyli.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć szczęścia i czekać na zdjęcia nowych wnętrz. W też jesteście ciekawi?

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan z córeczką śpiewają kołysankę Heniowi Wybierz serwis wybierz serwis