Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską w szóstą rocznicę śmierci. "Kocham cię, mamusiu"

Anna Przybylska odeszła dokładnie sześć lat temu. W poniedziałek jej córka Oliwia zamieściła archiwalne zdjęcie na Instagramie, wspominając tym samym zmarłą mamę.

Anna Przybylska odeszła dokładnie 5 października 2014 roku. Aktorka przez ponad rok zmagała się z rakiem trzustki. Niestety nie udało jej się pokonać choroby. Mimo że od jej śmierci minęło już sześć lat, to ta wciąż budzi wiele emocji wśród fanów. Oliwia Bieniuk miała zaledwie 12 lat, kiedy zmarła jej mama. Teraz jest już znacznie dojrzalsza i nieco odważniej wspomina mamę publicznie.

ZOBACZ TEŻ: Anna Przybylska o raku dowiedziała się na rok przed śmiercią. Objawy były bagatelizowane

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską

Mimo że Oliwia Bieniuk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, to nie znajdziemy tam zbyt wielu zdjęć z jej zmarłą mamą. Nastolatka otworzyła się w sieci na ten temat stosunkowo niedawno. W maju tego roku, z okazji Dnia Matki zamieściła poruszający wpis, w którym to opisała, jak bardzo za nią tęskni. Kilka tygodni temu Oliwia Bieniuk była bohaterką okładki magazynu "VIVA!". Udzieliła obszernego wywiadu Krystynie Pytlakowskiej. Opowiedziała o swoich emocjach, które towarzyszyły jej 5 października 2014 roku. 

W poniedziałek przypada szósta rocznica śmierci Anny Przybylskiej. To z pewnością jeden z trudniejszych dni dla całej rodziny aktorki. Oliwia Bieniuk opublikowała mało znane zdjęcie mamy, które uraczyła krótkim opisem.

Kocham cię, mamusiu - napisała po angielsku Oliwia.

Anna PrzybylskaAnna Przybylska instagram.com@oliwia.bieniuk

Anna Przybylska zmarła w wieku zaledwie 36 lat. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyło nawet kilka tysięcy osób, a kolejka do księgi kondolencyjnej sięgała nawet dwóch kilometrów.  

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki wspomina Annę Przybylską. "Uwodziła wszystkich tym, że nie uwodziła nikogo"

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie
Więcej o: