Kinga Rusin na luksusowych wakacjach przytula świnkę na plaży. Przy okazji świętuje swój mały sukces

Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie kilkoma fotkami w bikini. Dziennikarka pozuje na plaży w towarzystwie świnek.

Kinga Rusin ma za sobą intensywny czas. Niedawno pożegnała się z programem "Dzień Dobry TVN", który współprowadziła od samego jego początku, czyli od ponad 15 lat. Teraz może pozwolić sobie na zasłużony urlop. Dziennikarka obecnie spędza wakacje we Włoszech, gdzie wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą świętują dziesiątą rocznicę związku. Gwiazda chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie zdjęciami z wyjazdu. Na jej profilu pojawiło się wiele zdjęć pięknych widoków. Nie obyło się również bez relacji z romantycznej randki z ukochanym, która miała miejsce w luksusowej restauracji w jednym z tamtejszych hoteli. Teraz przyszedł czas na kolejną porcję fotek. Tym razem możemy oglądać Kingę Rusin w stroju kąpielowym, gdzie bawi się na plaży ze świnkami. 

ZOBACZ TEŻ: Kinga Rusin zapozowała niemal nago. Koronkowa kreacja odsłoniła jej smukłą sylwetkę. "Cudna modelka"

Kinga Rusin na plaży ze świnkami 

Kinga Rusin znana jest ze swojego zaangażowania w ekologię, a także obronę praw zwierząt. Sama zainteresowana dokładnie od sześciu lat nie je mięsa, czym pochwaliła się właśnie pod najnowszą fotką ze świnkami. 

Dziś Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Mija właśnie sześć lat odkąd nie jem mięsa. Dobrze mi z tym - i psychicznie i fizycznie - czytamy pod postem dziennikarki.
 

Kinga Rusin bardzo chwali sobie wegetarianizm. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy podzielają jej zdanie, bądź proszą o rady. Dziennikarka bardzo chętnie im ich udziela. Wy też myśleliście o zmianie diety na taką bez mięsa? 

ZOBACZ TEŻ: Zdjęcie umięśnionej Kingi Rusin w bikini podzieliło internautów. "Za dużo siłowni". Dziennikarka szybko się ustosunkowała

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"