Joanna Koroniewska w czerwonej balowej sukni od znanych projektantów chce "podobać się obcym mężczyznom". Udało się?

Joanna Koroniewska przyciąga wzrok internautów balową stylizacją. Niczym księżniczka pozuje do zdjęć w obszernej, acz seksownej i odsłaniającej ramiona czerwonej sukni. Aktorka ze znanym sobie humorem podpisała udostępnioną w sieci fotografię.

Joanna Koroniewska bezpośredniością, którą prezentuje w mediach społecznościowych, zjednała sobie wielu fanów. Pomimo ogólnej sympatii, którą darzą ją internauci, jak każda osoba publiczna musi mierzyć się z hejtem. Negatywne komentarze stara się zwalczać poczuciem humoru. Aktorka znana jest z drobnych uszczypliwości, które często kieruje w stronę męża. Maciej Dowbor odwzajemnia się ukochanej tym samym. Asia wystosowała kolejne działa i pod jednym z ostatnich postów na Instagramie żartobliwie wyznała, że chce podobać się "obcym mężczyznom". W osiągnięciu celu ma jej pomóc balowa kreacja od popularnych projektantów. 

Joanna Koroniewska pozuje w balowej sukni

Dla wielu kobiet każde większe wyjście może stać idealną okazją do tego, by wskoczyć w ekstra ciuch i poczuć się atrakcyjnie. Joanna Koroniewska lubi wzbudzać w sobie taki stan nawet bez szczególnego powodu - "wystarczy" siąść na podłodze w czerwonej balowej sukni duetu Paprocki&Brzozowski i wyglądając jak księżniczka, a jednocześnie czując się jak gwiazda "Seksu w wielkim mieście", zapozować do zdjęcia z szerokim uśmiechem. Aktorka opublikowała na Instagramie fotografię w kreacji, w której mogłaby wystąpić na czerwonym dywanie. Przy okazji dodała kilka słów od siebie - jak zwykle z nutką ironii i humoru. 

Zdjęcia z cyklu #sexwwielkimmieście i jak zwykle piękny projekt moich ukochanych projektantów @paprockibrzozowski. Moda to lekarstwo na kobiecą próżność, ale czy to aż taki straszny grzech?! Chyba każda z nas czasem chce wyglądać wyjątkowo. I podobać się mężczyznom. Szczególnie tym obcym... - czytamy we wpisie gwiazdy. 
 

Aktorce udało się uzyskać zamierzony efekt? Z wypełnionych komplementami komentarzy wynika, że tak. Fani Joasi dopytywali, na jaką okazję ich idolka tak się wystroiła. 

Tak w łóżku uczę się tekstów - zażartowała Koroniewska. 

Cóż, w życiu trzeba sobie czasem pozwolić na odrobinę ekstrawagancji. 

Zobacz wideo Koroniewska i Dowbor nie nudzili się w domu podczas kwarantanny!