Anna Wendzikowska skrytykowana za przerabianie zdjęć. "Te filtry cię postarzają". Odpowiedziała w punkt i z dystansem

Jedna z internaute zwróciła uwagę Annie Wendzikowskiej, że zbyt mocno ingeruje w publikowane przez siebie zdjęcia na Instagramie. Prezenterka nie czekała zbyt długo z odpowiedzią.

Anna Wendzikowska spełnia się nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Dziennikarka jest matką pięcioletniej Korneli, a także niespełna dwuletniej Antosi. Ze względu na coraz więcej rodzinnych obowiązków musiała zrezygnować z pracy na planie serialu "M jak miłość", jednak wciąż aktywnie pracuje w "Dzień Dobry TVN", gdzie przeprowadza wywiady z gwiazdami filmowymi. Sama zainteresowana jest równie aktywna w sieci, co często spotyka się z krytyką jej obserwatorów. Ci coraz częściej zarzucają jej, że zbyt mocno przerabia zdjęcia. Tym razem nie było inaczej.

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska ma nowe hobby. Prezenterka pochwaliła się zdjęciem z zajęć tańca na rurze. Fani: Coś niesamowitego

Anna Wendzikowska skrytykowana 

Anna Wendzikowska jest bardzo aktywna na Instagramie. Dziennikarka regularnie relacjonuje tam kulisy swojej pracy, a także życia prywatnego. Niedawno zamieściła zdjęcie ze studia "Dzień Dobry TVN", gdzie gościła, aby porozmawiać nieco na temat najświeższych plotek ze świata kina. 

Moim zdaniem Tom Hardy nie będzie nowym Bondem, ale plotkę o tym wykorzystaliśmy do tego, żeby porozmawiać o tym genialnym aktorze- czytamy pod postem.
 

Ale to nie świat kina, a filtry, jakich miałaby użyć dziennikarka, zastanowiły jedną z obserwatorek. Ta uważa, że Anna Wendzikowska używa ich zbyt dużo, przez co wygląda na starszą, niż jest.

Te filtry Cię postarzają- napisała internautka. 
Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać.
To nie filtry, a lata- odparła. 

Udana riposta? 

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska tańczy na rurze. Pokazała efekty treningów. Odważne zdjęcie zachwyciło fanów: Wow, boska!

Zobacz wideo