Dorota Szelągowska miała wypadek na planie programu. "Wysunął mi się dysk, więc nie mogłam chodzić"

Dorota Szelagowska ma za sobą trudny okres. Lubiana prezenterka miała wypadek na planie swojego najnowszego programu.

Dorota Szelągowska w show-biznesie funkcjonuje już od ponad 20 lat. Mało kto pamięta, że pod koniec lat 90' już prowadziła wiele programów telewizyjnych. Sama zainteresowana na swój szczyt popularności musiała jednak trochę poczekać. Jej kariera nabrała rozpędu w 2014 roku, gdy zaczęła prowadzić programy o dekorowaniu wnętrz w TVN Style. To ugruntowało jej popularność wśród internautów, czym może się cieszyć do dziś. Nadal pracuje nad nowymi formatami. Jak sama przyznała, podczas kręcenia jednego z odcinków miała poważny wypadek.

ZOBACZ TEŻ: Dorota Szelągowska trzy razy wychodziła za mąż. O jej ślubie z Adamem Sztabą mówili wszyscy. "Nie żałuję niczego"

Dorota Szelągowska miała wypadek 

Już niedługo, bo 5 października na antenie TVN zadebiutuje nowy program prezenterki. "Totalne remonty Szelągowskiej" będzie można oglądać w każdy poniedziałek o 21:30. Jak się okazuje, podczas pracy na planie wydarzył się nieszczęśliwy wypadek, o czym zdecydowała się opowiedzieć w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Natomiast podczas programu też pękła mi przepuklina w kręgosłupie i wysunął mi się dysk, więc nie mogłam chodzić. Jak zobaczycie, że kuleję w paru odcinkach, to było wtedy, kiedy umierałam. Nie mogłam chodzić i różne inne rzeczy, więc teraz fizycznie wracam do formy, więc czekajcie na efekty - mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Mamy nadzieję, że zdrowiem Doroty Szelągowskiej będzie już tylko lepiej!

ZOBACZ TEŻ: Dwuletnia córka Doroty Szelągowskiej urządza jej mieszkanie. Wanda poszła w ślady mamy. "Umie się posługiwać wkrętarką"