Sylwia Bomba z "Gogglebox" przeszła metamorfozę. "Nie mogę poznać się w lustrze". Internauci porównują ją do Kim Kardashian

Sylwia Bomba pochwaliła się niezłą metamorfozą. Celebrytka przyznała, że nie mogła poznać się w lustrze, a fani porównują ją do światowej gwiazdy.

Sylwia Bomba stała się rozpoznawalna, dzięki udziałowi w programie stacji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Na Instagramie obserwuje ją ponad 690 tysięcy osób, więc śmiało można powiedzieć, że została nową polską celebrytką. Bomba chętnie chwali się kadrami z życia prywatnego, a jej fanów najbardziej interesowała jej ogromna metamorfoza. Sylwia w końcu zrzuciła aż 30 kilogramów! Uczestniczka lubianego show znowu postanowiła zmienić wizerunek. Efekt końcowy zaskoczył także ją samą.

Sylwia Bomba przypomina Kim Kardashian

Znana influencerka opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia, które przedstawiają jej naprawdę sporą metamorfozę. Sylwia ma długie, proste włosy, które delikatnie opadają na ramiona. Makijaż również jest nieco inny niż zazwyczaj. Bomba przyznała, że nieźle się zdziwiła, kiedy spojrzała w lustro.

Oni jak coś zrobią to nie mogę poznać się w lustrze. Jak Wam się podoba zmiana? - zapytała Sylwia.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: "Gogglebox". Sylwia Bomba poszła na wesele w białej kreacji. Chciała przyćmić pannę młodą? "Do ołtarza jak znalazł"

 

Internauci nie mieli wątpliwości. Według nich Sylwia w takiej wersji wygląda jak Kim Kardashian. Musimy przyznać im rację. Podobieństwo jest uderzające.

Wow, myślałam, że to Kim Kardashian.
Jak Kim Kardashian!
Na tym zdjęciu jesteś podobna do Kim, ale wolę Twoją wersję zdecydowanie.
Trochę Cher, a trochę Kim Kardashian - pisali.

Wy też widzicie to podobieństwo?

Zobacz wideo Sylwia była przezywana w dzieciństwie

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Bomba z "Gogglebox" wspomina swoje oryginalne zaręczyny. "Był w crocsach i bokserkach, ale włożył marynarkę"

Więcej o: