Roznegliżowane gwiazdy na pokazie bielizny u Rihanny. Paris Hilton zachwyciła, a Demi Moore wypadła blado

Rihanna zorganizowała pokaz mody najnowszej bieliźnianej kolekcji swojej marki. Na ściance pozowała sama śmietanka Hollywood. Zachwycająca Paris Hilton i odważna Irina Shayk.

Fani są wściekli na Rihannę, że od przeszło czterech lat nie postarała się o nowe piosenki. Gwiazda, która przez dekadę wydawała płyty z roku na rok, zajęła się nowym biznesem. Dla wielbicieli jej utworów nie mamy dobrych informacji, Rihanna zarabia kokosy na projektowaniu bielizny oraz produkowaniu kosmetyków i ani jej się widzi spędzać czas w studiu nagraniowym. Ostatnio brylowała na ściance pokazu, który sama zorganizowała. Na imprezie pojawiło się wiele jej znanych koleżanek. Która zachwyciła?

Zobacz wideo Sara Boruc na pokazie Diora

Rihanna zaprezentowała nową kolekcję własnej bielizny. Na wybiegu m.in. Bella Hadid

2 października w Los Angeles odbył się pokaz bieliźnianej kolekcji marki Rihanny. Kolekcja jest bardzo seksowna i wyzywająca. Piosenkarka postawiła w większości na czerń, a na wybiegu jeden z projektów prezentowała Bella Hadid.

Bella HadidBella Hadid East News

Zanim jednak zgromadzeni mieli okazję obejrzeć nowe produkty od Rihanny, celebrytki przejęły ściankę. Zapozowała na niej Willow Smith, wspomniana już Bella Hadid, Cara Delevingne, Paris Hilton, czy Demi Moore. Większość gwiazd miała na sobie odważną bieliznę od gospodyni, dlatego też ostatnia z pań, która ubrana była w spodnie i t-shirt z marchewką, wypadła na tle innych celebrytek po prostu blado. 

Demi MooreDemi Moore East News

Najlepiej według nas zaprezentowała się Paris Hilton - w jej stylizacji zgadzało się wszystko. Celebrytka pokazała zgrabne nogi, podkreśliła talię, a włosy ułożone były mistrzowsko! Wyglądała nieco jak Jennifer Lopez na występie podczas tegorocznego Super Bowl. Zapraszamy do galerii, tam więcej zdjęć z pokazu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.