Rozciągnięta Małgorzata Rozenek czyta opinie na swój temat. Dogryzła internautce: W kategorii "najgłupszy komentarz" jesteś na podium

Małgorzata Rozenek nie przejmuje się opiniami na swój temat, co udowodniła po raz kolejny. Na jeden z negatywnych komentarzy odpowiedziała w ostrym stylu!

Każdy, kto obserwuje Małgorzatę Rozenek na Instagramie, wie, że gwiazda jest mistrzem ciętej riposty. Kilka dni temu opublikowała zdjęcie, na którym pozowała w samej koszuli, a internauci zasypali ją nieprzyjemnymi komentarzami. Podobnie było, kiedy wrzuciła fotkę z zakrwawionym nosem. Rozenek jednak postanowiła pokazać, że ma zdrowy dystans do wszystkich negatywnych opinii na swój temat. Wyszło zabawnie?

Małgorzata Rozenek czyta komentarze na swój temat

Żona Radosława Majdana opublikowała zdjęcie, na którym z wyprostowaną jedną nogą do góry czyta opinie internautów. Rozenek tym postem chciała udowodnić, że nie przejmuje się hejtem, który często dotyka ją właśnie w mediach społecznościowych.

Kiedy wyspana czytasz komentarze #cotamsiędzieje. Miłego dnia Wariaci - napisała żartobliwie Gosia.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Rozenek chciała mieć większą pupę, a Doda szczuplejszą talię. Tych photoshopowych wpadek gwiazd nie zapomnimy nigdy!

 

Gwiazda z pewnością nawiązała tym do fali negatywnych komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem z zakrwawionym nosem. Na jeden z nich odpisała bardzo odważnie i zaskakująco!

Pani Małgosiu z szacunkiem, ale czy to nie przesada? Jak będzie miała okres to zrobi pani zdjęcie zakrwawionej podpaski?! - grzmiała jedna z internautek.
W kategorii „najgłupszy komentarz” jesteś na podium - odpowiedziała Rozenek.

Fotka, która wywołała tyle kontrowersji, przedstawia Małgosię w filmowej charakteryzacji. Gwiazda bowiem wystąpi w nowej produkcji Patryka Vegi i zagra w niej jedną z głównych ról.

Zobacz wideo Rozenek już wróciła do ćwiczeń. W treningach towarzyszy jej mały Henio