Kinga Rusin świętuje w tropikach 10. rocznicę związku z Markiem Kujawą. "Niech już nic się nie zmienia!"

Kinga Rusin znalazła chwilę na odpoczynek. Dziennikarka wybrała miejsce, w którym panuje spokój i cisza. Internauci zabawili się w detektywów i próbują odgadnąć, gdzie jest gwiazda.

Kinga Rusin w ostatnich miesiącach podejmowała kluczowe decyzje zawodowe. Dziennikarka zrezygnowała z prowadzenia "Dzień Dobry TVN", by w pełni zająć się własnym biznesem. Kosmetyczna marka gwiazdy robi furorę wśród fanów wegańskich specyfików do pielęgnacji ciała. Rusin wyznała też, że liczy na swój udział w poważniejszych medialnych projektach. Widocznie lekka i rozrywkowa forma śniadaniówki znudziła się ambitnej żurnalistce. Jednak nie samą pracą człowiek żyje. Kinga na chwilę porzuciła obowiązki, by odpocząć w cichym i spokojnym miejscu, a internauci dociekają, gdzie gwiazda spędza urlop. 

Kinga Rusin wśród egzotycznych kaktusów

Na instagramowym profilu dziennikarki pojawiła się seria wakacyjnych zdjęć. Kinga pozuje na nich wśród egzotycznej roślinności w luźnej stylizacji - białej bluzce bez rękawów, beżowych dresach i jasnym obuwiu sportowym. Z uśmiechem zwraca twarz ku słońcu i przy okazji zdradza, że w tam, gdzie jest, odnalazła spokój i ciszę. 

Udało się na chwilę wyrwać! Powodów jest kilka... Tak czy inaczej, tu, gdzie jestem cisza, spokój i słońce. 
 

Fani gwiazdy zabawili się w detektywów, próbując odgadnąć, gdzie wypoczywa ich idolka. Padło na Cypr, Sardynię, Maltę, a nawet... Mazury i małopolską Skawinę. 

Kaktusy na Mazurach. Pięknie!
To wygląda na Maltę!
A może Grecja? Bo w Grecji bardzo ciepło jeszcze. Gdzie by nie było, jest pięknie - snują domysły internauci. 

Do zgadywanki dołączył były taneczny partner Kingi, Stefano Terrazzino

Wygląda jak na Sycylii.

Gdzie wypoczywa Kinga Rusin? Destynacja nadal jest owiana tajemnicą. Wiadomo jednak, że nie jest sama. Dziennikarka świętuję za granicą 10. rocznicę związku z Markiem Kujawą. Z tej też okazji pochwaliła się ich wspólnymi zdjęciami z wycieczki.

 

Oczywiście nie zapomniała o romantycznym podpisie.

Od 10 lat zasypiam i budzę się uśmiechnięta. Jestem szczęśliwa i jestem szczęściarą. Niech już nic się nie zmienia! - czytamy.

A Wy rozpoznajecie tę tajemniczą oazę spokoju, w której Kinga Rusin spędza wolne chwile?

Zobacz wideo Kinga Rusin zdradza sekret zgrabnej figury!