Nicki Minaj urodziła! Piosenkarka i Kenneth Petty przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko

Szczęsliwą nowiną podzielił się ze światem portal TMZ. Świeżo upieczona mama jeszcze nie zdążyła pochwalić się swiatu swoim szczęściem.

Nicki Minaj swoją ciążę ogłosiła światu dopiero na początku lipca, gdy zamieściła na Instagramie nagie zdjęcie, na którym zaprezentowała pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuch. Podczas ciąży piosenkarka nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych, więc nic dziwnego w tym, że z ogłoszeniem porodu również się nie śpieszyła. W ogłoszeniu tej radosnej wiadomości wyręczył ją portal TMZ.

ZOBACZ TEŻ: Nicki Minaj doczekała się (nieudanej) figury woskowej. Pupę odwzorowano idealnie, ale twarz raperki to jakieś nieporozumienie

Nicki Minaj urodziła

Jak informuje TMZ, Nicki Minaj już urodziła. Według informacji przekazywanych przez portal piosenkarka i Kenneth Petty przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko w środę. Wiadomo, że gwiazda urodziła w jednej z luksusowych klinik w Los Angeles. Na tę chwilę nie jest znana płeć, ani imię dziecka. Sama zainteresowana nie potwierdziła jeszcze tych rewelacji, jednak jesteśmy pewni, że jak tylko będzie miała chwilę, to zrobi. Jej fani z pewnością na to czekają. Nam nie pozostaje nic, jak tylko pogratulować świeżo upieczonym rodzicom i życzyć dużo zdrowia dla całej rodziny. 

ZOBACZ TEŻ: Konflikt Miley i Nicki znów przybrał na sile. Cyrus śpiewa, że nie słucha jej piosenek, a raperka odpowiada. "Widziałam, jak ssała Mike'owi Willowi"

Zobacz wideo Maryla Rodowicz spotkała się z Nicki Minaj. Tak wokalistka bawiła się na koncercie zagranicznej gwiazdy