Zenek Martyniuk w końcu zabrał głos. Snuje teorie spiskowe o kurierze od Eweliny. "Nie podobał mi się"

Zenek Martyniuk staje w obronie swojej rodziny. Nie jest zadowolony z zachowania byłej żony syna Daniela Martyniuka. W najnowszym wywiadzie podzielił się swoimi podejrzeniami związanymi z kurierem od Eweliny Golczyńskiej.

Sprawą rozwodową Daniela Martyniuka, syna króla disco polo, od wielu dni żyją media w całej Polsce. Wszyscy byli pewni, że słowne przepychanki zakończą się razem z wyrokiem sądu - nic bardziej mylnego. Mimo że sąd w Białymstoku wydał wyrok i orzekł, że małżeństwo rozpadło się z winy Daniela, afera między zwaśnionymi rodzinami nadal trwa.

Co i rusz w mediach pojawiają się wypowiedzi członków zainteresowanych rodzin. Sprawę skomentowała już Danuta Martyniuk, Daniel i rodzina Eweliny. Teraz przyszła kolej na samego "króla" - Zenka Martyniuka, który po raz pierwszy wypowiedział się w tej sprawie. Zenek nie tylko krytykuje zachowanie byłej synowej, ale i snuje teorie spiskowe.

Zenek Martyniuk po raz pierwszy komentuje rozwód syna

Kłótnie zaczęły się od dzielenia rzeczami, które Ewelina dostała od swoich teściów. Danuta Martyniuk nie była zadowolona z tego, że była synowa nosi jej rodzinny pierścionek i korzysta z zakupionych przez nią rzeczy. Wyraźnie dała znać, że czeka na ich zwrot. Ewelina Golczyńska słysząc te słowa, uniosła się honorem i wszystkie zakupione dobra odesłała rodzinie Martyniuków, ale nawet i to nie spodobało się rodzicom Daniela. Dlaczego? 

Ciekawostką jest, że Ewelina odesłała zużyte rzeczy, które już dawno dziecku nie są potrzebne, bo zwyczajnie z nich wyrosło, czyli niemowlęcy wózek, gondolka, a nawet drugi wózek, w którym Laura też już nie jeździ - zdradził gwiazdor disco polo "Super Expressowi".

Zenek w całej tej sytuacji widzi drugie dno.

 Nie podobał mi się też ten "kurier". Wyglądał na podstawionego człowieka. Może nawet to jakiś znajomy Golczyńskich. Nadawcą paczek była „Ewelina Golczyńska”, a z tego, co mi wiadomo, to jeszcze nie było sprawy dotyczącej zmiany nazwiska. Ona wciąż nazywa się Martyniuk - mówi Zenek

Jak twierdzą Martyniukowie, jeśli Ewelina nie odbierze tych rzeczy z powrotem, przekażą je potrzebującym. Zgadzacie się ze stanowiskiem Zenka? Czy słusznie wietrzy tu jakiś podstęp Eweliny?

Zobacz wideo Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej synowej
Więcej o: