"Top Model". Co za gest Mariusza! Zaskoczył wszystkich. Jednak Krupa i Piróg pozostali niewzruszeni

W piątym odcinku "Top Model" swoją walkę o tytuł najlepszego modela w Polsce zakończył Dominik. Ta decyzja zaskoczyła zarówno uczestników, jak i widzów. Z tej okazji Mariusz postanowił zdobyć się na wielki gest, jednak Krupa i Piróg pozostali niewzruszeni.

W środowym odcinku "Top Model" jak zawsze nie brakowało emocji. Uczestnicy musieli zmierzyć się z jednym z najtrudniejszych zadań - sesją nago. Jednak na tym trudności się nie zakończyły. Za obiektywem stanął sam Marcin Tyszka, jeden z najbardziej wymagających jurorów. Oprócz tego początkujący modele mogli liczyć na wsparcie Joanny Krupy i gościa specjalnego, czyli Julii Wieniawy. Choć sesja naga nie jest nowością w programie, nie każdemu uczestnikowi zadanie się udało. Najsłabsze zdjęcie miał Dominik i decyzją jurorów to on pożegnał się z programem.

"Top Model". Dominik odpadł z programu

Decyzja jurorów nie tylko dla widzów była zaskoczeniem, ale dla wszystkich mieszkańców domu modeli. Dominik bowiem nie tylko był faworytem internautów (o czym świadczy jego Srebrny Bilet), ale i ulubieńcem pozostałych uczestników. Sam Dominik był bardzo zaskoczony decyzją, bo jeszcze przed ogłoszeniem wyników jego oczy były pełne łez. Gdy Joanna Krupa zadecydowała, że w programie pozostanie Mariusz, uczestnicy w błyskawicznym tempie objęli zapłakanego Dominika.

 

Widząc taki obrót spraw, Mariusz zdecydował, że jego gotowy oddać swoje miejsce w programie dla Dominika. Na pytanie skąd taka decyzja odpowiedział:

Jest trochę młodszy. Myślę, że ma większą szansę.
Ale Mariusz ty decydujesz, czy my decydujemy? Chcesz się poddać? Jesteś tutaj, bo my wybraliśmy Ciebie - odpowiedziała mu Joanna.

Michał Piróg nie skorzystał ze swoich przywilejów i nie przywrócił Dominika do programu.

Pamiętające, że was wszystkich kocham i będę za wami tak tęsknić. Każdy z Was z osobna jest cudowną osobą - powiedział odchodząc.
 

Z decyzją jurorów nie mogą pogodzić się także internauci. Według nich Dominik był jednym z faworytów programu.

A jakie jest Wasze zdanie?

Zobacz wideo Kasia Szklarczyk o tym, jak "Top Model" wpłynęło na jej życie