"Top Model". Julia Wieniawa wzięła udział w nagiej sesji. "O takich zdjęciach Dominic wprost marzył"

Julia Wieniawa pojawiła się w "Top Model". W środowym odcinku programu uczestnicy musieli zmierzyć się z nagimi sesjami. Przed obiektywem stanęła także sama Wieniawa.

Julia Wieniawa pojawiła się gościnnie w ostatnim odcinku nowej edycji "Top Model". Był to czas nagich sesji, w których uczestniczyła także aktorka. Dla wielu rozebranie się przed obiektywem to trudny moment jednak Julia zdawała się być zadowolona z całej sytuacji.

Zobacz wideo

Naga sesja to jedno z większych wyzwań każdej edycji programu "Top Model". Tym razem uczestników fotografował Marcin Tyszka, a w zmaganiach modeli i modelek nie brakowało wsparcia Julii Wieniawy.

Julia Wieniawa wzięła udział w nagiej sesji

Gwiazda nie tylko czuwała nad przebiegiem sesji, ale też sama wzięła w niej udział. Pojawiła się na zdjęciu Amerykanina Dominica D'Angelica, a jej zadaniem było zakrywanie liściem jego nagiego penisa. I choć wydawało się to krępujące, Julka wyglądała na odprężoną. Z obecnością pięknej aktorki całkiem nieźle poradził sobie także uczestnik.

Grunt to dobra asystentka na planie. Ups, mały spoiler z jutrzejszego @topmodelpolskatvn i mojej nagiej sesji pt. „Bogowie”. Jak coś robić, to tak, by zapamiętano te zdjęcia. Będzie bardzo nago, ale malarsko i delikatnie. Jak jest Julia Wieniawa to wiadomo, że będzie gorąco. O takich zdjęciach Dominic wprost marzył. Nie dziwię się. Jeszcze nigdy nie mieliśmy uczestnika z takim ciałem. Wręcz nierealnym. Trenerzy mogliby brać przykład. Ja marzę o sześciopaku, ale w tym przypadku to chyba dziewięciopak - napisał na Instagramie Marcin Tyszka.
 

Kim jest Julia Wieniawa? 

Julia Wieniawa to aktorka telewizyjna i filmowa. Zaczynała karierę jeszcze jako nastolatka w serialu "Rodzinka.pl". Aktualnie Wieniawę możemy ją oglądać w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie jej partnerem jest niezastąpiony Stefano Terrazzino. Na swoim koncie ma też kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych, w tym do jej własnej marki kosmetyków JUSEE, która niedawno wystartowała. Ponadto spełnia się jako aktorka i wokalistka. Ostatnio Julia Wieniawa gra również w spektaklu zatytułowanym "Dom Lalki. Część druga"

Kim jet Dominic D'Angelica z 9. sezonu "Top Model"?

Dodajmy, że zanim D'Angelica trafił do "Top Model", pracował w Berlinie jako kelner. Uczestnik pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i ma brata bliźniaka, z którym występował w programie "Hustle & Soul". Model ma za sobą trudne dzieciństwo. Jego ojciec został zamordowany. Niedługo później stracił też ojczyma.