Daniel Martyniuk odpoczywa po burzliwym rozwodzie. Nie zgadniecie, w jaki sposób

Syn Zenka Martyniuka postawił na relaks w dość nietypowych dla siebie okolicznościach.

Daniel Martyniuk ma za sobą trudne tygodnie. Niedawno rozwiódł się ze swoją żoną, Eweliną Golczyńską po dwóch latach małżeństwa. Po burzliwej rozprawie syn gwiazdora disco polo ewidentnie poczuł ulgę. Zarówno on, jak i jego matka, Danuta, wyszli z sądu z uśmiechami na twarzach. 

Zobacz wideo

Choć formalne aspekty sprawy zostały domknięte, między byłą żoną Daniela a rodziną Martyniuków wciąż pełno jest nieporozumień. Niedawno okazało się, że Ewelina oddała Martyniukom pierścionek będący stuletnią pamiątką. Zwróciła także sprezentowany przez Danutę Martyniuk wózek o wartości 12 tysięcy złotych. Syn gwiazdy disco polo nie zamierza płacić zasądzonych mu alimentów i stara się zapomnieć o problemie, odpoczywając w swoim mieszkaniu. 

Daniel Martyniuk korzysta z pierwszych dni wolności po rozwodzie

Syn Zenka Martyniuka jest aktywny w mediach społecznościowych, a na swoim instagramowym profilu chętnie dzieli się przemyśleniami na różne tematy, które nie zawsze podobają się jego rodzicom i budzą wiele kontrowersji. W jednym z ostatnich Instastories Daniel pokazał, jak odpoczywa po rozwodzie z Eweliną. Okazuje się, że syn gwiazdora spędza czas w swoim mieszkaniu. Na nagraniu widać kanapę, stolik, i ogromny telewizor wiszący na ceglanej ścianie. Czyżby Martyniuk zrezygnował z hulaszczego życia na rzecz oglądania serialu "Family Guy"?

Daniel MartyniukDaniel Martyniuk Daniel Martyniuk - instagram

Wygląda na to, że imprezowy styl życia, z którego znany jest Daniel Martyniuk, nie nie byłby żadną odmianą, dlatego syn gwiazdora postanowił spróbować czegoś nowego. 

Myślicie, że wreszcie się ustatkował?