Fanka dopytuje Maję Bohosiewicz o dzieci: siedzisz, aż zasną? Po co? Aktorka nie wytrzymała i zagrzmiała: po g*wno

Maja Bohosiewicz w wymowny sposób zgasiła fankę, która miała wątpliwości co do jej metod wychowawczych. Dobrze zrobiła?

Maja Bohosiewicz jest jedną z czołowych instamam w polskim show-biznesie. 29-latka znana jest z ogromnego poczucia humoru, którym chętnie okrasza swoje instagramowe posty. Maja chętnie wypowiada się na temat macierzyństwa, zdradza swoje recepty na udany związek i często wchodzi w interakcje z fanami.

Zobacz też: Maja Bohosiewicz zdradza przepis na udany związek, a fanka wytyka jej nieścisłość. Aktorka ironicznie odpowiada

Maja Bohosiewicz odpowiada na zaczepki fanki

Aktorka ostatnio podzieliła się z obserwatorami swoimi doświadczeniami związanymi z usypianiem dzieci. Przyznała, że czuwa przy swoich maluchach do momentu, aż zasną. Praktyka nieco zdziwiła jedną z obserwatorek:

Nie rozumiem, o co chodzi z usypianiem dzieci. Siedzisz, aż zasną? Po co? Mama 4 i 2-latków - czytamy w materiale udostępnionym przez Maję na Instastories.

Mama Zachariego i Leonii zbyła internautkę w charakterystycznym dla siebie stylu:

Po g*wno - odparła lakonicznie Bohosiewicz.

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz Instagram/majabohosiewicz

Fani dopytywali również o przepis na udany związek. W 2018 roku aktorka stanęła na ślubnym kobiercu z Tomaszem Kwaśniewskim, znanym jako Stary Dzidziutków. Aktorka i biznesmen uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Zdaniem mężczyzny receptę na udaną relację da się zmieścić w jednym zdaniu:

Hm. Na pewno mieliśmy dużo szczęścia, że na siebie trafiliśmy, ale... wkładamy oboje bardzo dużo pracy w to, żeby ciągle działało. Ostatnio mówię do Tomka, że powinien napisać taki poradnik dla kolesi, żeby trochę ogarnęli kuwetę w związkach. A on powiedział, że ten poradnik to będzie miał jedno zdanie: weź się postaraj! A ja się pytam: no ale jak? Tomek: wie, jak się starał, jak podrywał? No to tak samo, tylko już do końca życia - przyznała Maja na Instatories.

Zobacz też: Maja Bohosiewicz przyznała się do kompleksów, a Sonia wrzuciła gorące zdjęcie z basenu. Internauci: Szacun za odwagę

Trzeba przyznać, że jest w tym trochę racji. Kupilibyście poradnik Starego Dzidziutków?

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz zorganizowała urodziny mężowi. Nie zgadniecie, kto przebrał się w jej suknię ślubną