Książę William i księżna Kate z dziećmi na spotkaniu z Davidem Attenborough. Książę Louis założył sweter po starszym bracie

Na oficjalnym Instagramie księżnej Kate i księcia Williama pojawiło się kilka zdjęć z ich rodzinnego spotkania z Davidem Attenborough. Naszą uwagę zwraca sweter księcia Louisa.

Pisaliśmy już o spotkaniu młodych książąt i księżniczki ze znanym brytyjskim biologiem. Dla przypomnienia: w ten weekend młodzi książęta oraz ich siostra Charlotte spotkali się w ogrodach Kensington z sir Davidem Attenboroughiem - niezwykle znanym i szanowanym brytyjskim naukowcem i popularyzatorem wiedzy naukowej. Księżna Kate i książę William, podzieli się na Instagramie zdjęciami ze spotkania. Jak donoszą magazyny "People" oraz "Harper's Bazaar", ubranie młodego Louisa - sweter z wełny merynosów firmy dla dzieci Wild&Gorgeus - są odziedziczone po starszym bracie.

 

Komentarze pod zdjęciem są pełne pozytywów. Internauci są zachwyceni tym, że młodzi książęta spotykają się z renomowanym naukowcem. Pojawiają się także domysły, że rodzina królewska oraz sir David Attenborough mogą kręcić wspólnie serial.

Nowa umowa z Netflixem?

- pyta retorycznie jeden z Instagramowiczów.

Cecha rodzinna

Ich matka, księżna Kate, również jest fanką ponownego noszenia i przekazywania ubrań. Dla przykładu, w 2019 na gali z okazji Dnia Świadomości Uzależnień księżna Cambridge pojawiła się w eleganckiej białej sukni, którą miała już na sobie trzy lata temu. Nic dziwnego, takie rozwiązanie ma wiele plusów - jest ekologiczne i pozwala oszczędzić pieniądze. Co więcej, przypadek Louisa i George'a, o którym piszemy dzisiaj, nie jest odosobniony. Jak twierdzi "Harper's Bazaar", w 2018 roku księżniczka Charlotte została sfotografowana w brązowym dzianinowym kardiganie, który wcześniej należał do jej brata George'a. 

Zobacz wideo