"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł świętują drugą rocznicę ślubu. Przy okazji rolniczka pokazała archiwalne zdjęcie

Małgosia i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" mają powody do radości. Ostatnio świętowali drugą rocznicę ślubu.

Małgosia Borysiewicz to rolniczka, która dzięki programowi "Rolnik szuka żony" odnalazła prawdziwą miłość. To właśnie w czwartej edycji tego randkowego show poznała Pawła, z którym dziś tworzą szczęśliwą rodzinę i wyczekują narodzin drugiego dziecka. Teraz obchodzili bardzo ważną rocznicę. Ostatnio minęło im dwa lata od złożenia przysięgi małżeńskiej. Zobaczcie, jak świętowali ten niezwykły dzień. 

ZOBACZ TAKŻE:"Rolnik szuka żony". Ciężarna Małgosia Borysewicz zdecydowała się na odważną zmianę. Postawiła na nowy odcień włosów

"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł Borysiewicz świętują drugą rocznicę ślubu

Małgosia opublikowała przepiękny post na Instagramie, opatrzony dotąd niewidzianym zdjęciem z sesji ślubnej. Małżonkowie pozują w pięknej scenerii - na tle zabytkowego mostu. Rolniczka wyznała także, że druga rocznicę ślubu spędzili w Zakopanem.

Małżeństwo - jedność, siła, wsparcie w każdej sytuacji! 2 lata. Ten weekend w Zakopanem pokazał nam, jak bardzo możemy liczyć na siebie, a to, że jesteśmy mężem i żoną, rodziną, która zawsze jest razem- nie jedno przetrwa. Najpiękniejsze słowa, które ostatnio usłyszałam: mimo wszystkich warunków - jesteśmy po to, by Was łączyć, nie dzielić, bo jesteście rodziną. 28.09.2019 roku - czytamy pod zdjęciem.
 

Na reakcje internautów nie musieliśmy długo czekać. W końcu Borysiewiczowie od momentu udziału w programie cieszą się ogromną popularnością. Pod postem pojawiło się wiele życzeń i miłych słów.

Cudne zdjęcie. Dużo miłości i wytrwałości na kolejne lata.
Super się was ogląda. Wszystkiego dobrego.
Małgosiu, Pawle - szczęśliwym tylko szczęścia - komentują fani.

My również dołączamy się do pięknych słów i życzmy jeszcze więcej miłości!

Zobacz wideo Małgosia i Paweł z "Rolnika..." wzięli ślub