Ewa Szabatin publicznie wyśmiewa stary wizerunek. Wyznała, że miała zaburzenia nerwicowe. "Zaniedbywałam organizm"

Ewa Szabatin popularność zyskała głównie za sprawą uczestnictwa w pierwszych edycjach "Tańca z Gwiazdami". Z czasem stała się też jednak bohaterką serwisów internetowych, a w sieci zaczęła publikować mnóstwo różnych treści. Ostatnio wyśmiała swój dawny wizerunek.

Pandemia mocno wpłynęła na zachowanie gwiazd i celebrytów. Często Ci, którzy byli mało aktywni w sieci, nagle zaczęli publikować coraz więcej treści. Do takich osób z pewnością należy Ewa Szabatin, która od kilku tygodni walczy ze stereotypami i pokazuje kobietom, że każda z nich jest piękna, a perfekcyjnie wyretuszowane zdjęcie z Instagrama to tylko iluzja albo dobra i wyuczona poza. Tym razem postanowiła wyśmiać swój wizerunek sprzed 15 lat. Wprost napisała, że nie wyglądała dobrze, a było to spowodowane złym stanem zdrowia.

ZOBACZ TEŻEwa Szabatin tuż po przebudzeniu. Jest Instagram vs rzeczywistość. "Tak właśnie często wygląda moje życie"

Zobacz wideo "Taniec z Gwiazdami" połączył nie tylko Cichopek i Hakiela. Pamiętacie Majdana i... Najbardziej pamiętne romanse programu

Ewa Szabatin porównała swoje stare zdjęcia z aktualnym. Ależ się zmieniła!

W niedzielę na Instagramie celebrytki pojawiło się mnóstwo zdjęć. Było to kolaże zdjęć nowych i starych samej zainteresowanej.

Moja metamorfoza. Mam 41 lat - powinno więc być gorzej, ale chyba jednak jest dużo lepiej?! Po lewej zdjęcia z tego lub zeszłego roku, po prawej 13-15 lat temu. Koniecznie zobacz wszystkie fotki.

Gwiazda napisała również, dlaczego zdecydowała się wrzucić tak wyjątkowy post. Okazuje się, że miała stwierdzoną nerwicę.

Dlaczego znowu Ci to pokazuję? Dlatego, że chcę Cię uświadomić, co robi zdrowa dieta, regularne ćwiczenia, odpowiednie dbanie o skórę, wysypianie się, suplementacja oraz spokój w głowie. Zdjęcia przed metamorfozą były zrobione przez paparazzi podczas eventów medialnych. Był to czas imprezowania, fastfoodów, alkoholu, zarwanych nocy i totalnego olewania siebie. Był to czas, gdy zaniedbywałam swój organizm, nie dbałam o to, co jem i zupełnie nie słuchałam swojego serca. Po tym czasie stwierdzono u mnie nerwicę.
 

Internauci docenili szczerość i starania Ewy, by w jej ślady poszli inni.

Wielki podziw za konsekwencję i za nową Ty! Nie jest łatwo wytrwać w zmianie nawyków, ale najbardziej mobilizujące są pierwsze efekty. Brawo!
Dziewczyny podmienione - nie wierzę!
Racja! Po 40 jeśli dbasz o siebie, to wygląda się super. Figura rewelacja.

Szabatin faktycznie wyglądała tak niekorzystnie te kilkanaście lat temu? A może to kwestia zmieniającej się z czasem mody i innych trendów urodowych?

POLECAMYEwa Szabatin świętuje z mężem rocznicę ślubu. Opublikowała archiwalne zdjęcia z ceremonii. "A dzieci kiedy?"