"Rolnik szuka żony". Paweł wystąpił w programie konkurencyjnej stacji. Wyglądał nieco inaczej i nie był taki skromny

Paweł z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" ma już za sobą debiut na szklanym ekranie. Kilka lat temu wystąpił w popularnym show Polsatu "Wyspa przetrwania".

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" już od pierwszego odcinka wzbudza duże emocje. Widzowie żywo komentują zachowanie 66-letniego Józefa, który pozwolił sobie na dwuznaczne żarty w stosunku do kandydatek na żony. Na szczęście pozostali panowie zostali odebrani bardziej pozytywnie, a do ulubieńców fanów show należy 38-letni Paweł. Czujni internauci szybko się zorientowali, że rolnik ma już za sobą występ w telewizji.

"Rolnik szuka żony". Paweł wystąpił w programie Polsatu

Paweł Bodzianny szuka wybranki, która będzie miała podobne do niego zainteresowania. Przypomnijmy, że rolnik trenuje lekkoatletykę, codziennie biega, a także bierze udział w maratonach. Jednak to nie wszystko, co przyszła żona powinna o nim wiedzieć. Mężczyzna ma za sobą występ w bardzo odważnym telewizyjnym formacie. Chodzi o "Wyspę przetrwania", który był emitowany na antenie Polsatu w 2017 roku. Show prowadził Damian Michałowski, który od kilku miesięcy jest gospodarzem w "Dzień Dobry TVN".

Sprawdź: Sportowe obuwie Adidas!

Uczestnicy programu byli w nim podzieleni na plemiona. Mieszkali na wyspach Yasawa należących do Fidżi i nie mieli dostępu do świata zewnętrznego. Jedzenie i picie musieli zdobywać sami. W "Wyspie przetrwania" Paweł zajął szóste miejsce. Myślicie, że Paweł już na pierwszym spotkaniu pochwalił się wybrankom telewizyjnym debiutem? Jedno jest pewne - przyszła ukochana rolnika musi lubić adrenalinę!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: "Rolnik szuka żony". Nadszedł czas pierwszych spotkań. Józef zaliczył wpadkę! Jedna z pań mu tego nie wybaczy

 

Kibicujecie Pawłowi? Myślicie, że uda mu się znaleźć miłość w programie?

Zobacz wideo Rodzina Bardowskich buduje nowy dom